Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Évek óta viszket a nemi...

Évek óta viszket a nemi szervem, a végbélnyílásom, a húgycsövem, átlátszó folyásom van. Rengetegszer voltam orvosnál, de semmi. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2018 őszétől kezdve egy konkrét kínszenvedés az életem. Azelőtt is volt már ilyen problémám, de kezelés hatására elmúlt. Azóta viszont semmi sem segít. Voltak időszakok mikor enyhült, vagy valamelyest el is múlt, de az utóbbi hónapokban annyira szörnyű, hogy egyszerűen már élni sem akarok. Hiába mentem drága magánrendelésekre, a vizsgálatok negatívak voltak. Előfordult, hogy tenyésztek ki általános baktériumok, de hiába kaptam rá antibiotikumot, nem enyhült a viszketés, égés, folyás. Teljesen tönkreteszi az életemet, a legvégsőbb elkeseredésemben fordulok hozzátok, hátha valakinek volt ilyen és meggyógyult. Pszichiáternél is voltam már, aki azt mondta, hogy ennek valószínűleg fizikális oka van, ami pszichésen esetleg fokozódik. Már ott tartok, hogy öngyilkos akarok lenni, mert nincs megoldás. Annyi kiderült, hogy a pajzsmirigyem nem jó, és inzulinrezisztenciám van, de az életmódváltás sem hozott áttörést.

2022. márc. 13. 23:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok jelenleg. Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy sok esetben az orvosok nem is vettek komolyan, csak éppen elkérték a magánrendelés árát, de a probléma nem érdekelte őket. Legtöbbször pszichés eredetre akarták fogni a problémát, mégcsaK meg sem erőltették magukat. A Mária utcában is voltam, az sem ért semmit.
2022. márc. 13. 23:29
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg bakteriális a fertőzés, amely időszakosan visszatér.


A megoldás, hogy keresel egy olyan orvost, aki valóban foglalkozik veled, és normális antibiotikumot ír fel, illetve úgy csinál tenyésztést, hogy prosztata masszázs segítségével a legmélyebben lévő nedv előre jöveteléből vesz mintát

2022. márc. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

DE hát írtad az inzulinrezisztenciát, hogy ez kiderült. Erre nem mondtak semmit? Mert ha nem kezelik, átmehet 2-es típusú cukorbetegségbe, és arra jellemző az, amikre fent utaltál, a viszkető altájék.

Terheléses vércukor vizsgálat is volt? Plusz a stressz növeli, súlyosbítja ezeket a tüneteket. Már pedig a betegséged miatt, amúgy is ér elég stressz.

Maga az inzulinrezisztencia miatt is kellene speciális diétát folytatnod.

2022. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Urológusnál is voltál? STD szűrés?
2022. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Urológusnál voltam, std szűrés negatív. Ha kitenyészett is valami a húgycsőben vagy a bőrön az nem nemi úton terjedő kórokozó volt. Klebsiella pneumoniae szokott lenni általában. De legutóbb már ezt sem mutatták ki. Voltam cukorterhelésen többször is, abból derült ki az IR. Egy ideig abbahagytam a metckformint, mivel nem sokat ért, de az utóbbi napokban újra szedem, illetve fndokrinológus pajzsmirigy alulműködést állapított meg, amire gyógyszert írt. Pénteken voltam utóljára endokrinológusnál.
2022. márc. 14. 08:25
 6/13 A kérdező kommentje:
Diétázom is az IR miatt.
2022. márc. 14. 08:26
 7/13 anonim ***** válasza:
2022. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Neki azért másabbak a tünetei, de én is hasonlóképpen élem meg...
2022. márc. 14. 13:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem sem bírnak kikezelni évtizedek óta, nekem mondjuk hüvelygyulladásom van bő folyással és fájdalmas együttléttel. Tenyésztésnél vagy nem jön ki semmi, vagy ha mégis azok általános baktériumok, vagy multirezisztens e -coli. Szerintem ebből nincs kiút, én is sokszor az öngyilkosság gondolatába futok bele. Soha többet nem akarok nőnek születni.

A Klebsiella olyan, mint nálam a multirezisztens e-coli. Nem mindig jön ki kenetben, pedig ott van. Szerintem kiirhatatlan.... A mai antibiotikumokra ezek többnyire rezisztensek, vagy alig érzékenyek. Újakat pedig nem fejlesztenek, a baktériumok meg köbben szépen átalakulnak szuperbacikká. Minél több antibiot szedsz be, és nem használ, annál jobban erősíted ezeket, és kialakul az ördögi kör.

2023. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 Nekem sokat javult a problémám azóta, hogy rájöttem, a mérgező családi körülményeim nagyrészt a tünetek kiváltó okai.

Pszichoterápiára lenne érdemes elmenned, az sokat tud segíteni. Az ilyen jellegű intim gondoknak legtöbbször lelki eredete van.

2023. júl. 1. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!