Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet? Csatolok képet....

Ez mi lehet? Csatolok képet. Először kisebb volt,aztan férjem nyomkodta es ilyen lett. Mit lehetne vele csinálni? Ki vágjak neki sebészeten? Vagy elmúlik ?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 14. 17:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Élőben nagyobb.
2022. márc. 14. 17:07
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Ez még nem látszik tökéletes "érettnek "

Lehet hogy azt mondja a sebész,várjunk még vele párnapot.

Aztán bíztos hogy felnyitja .Kiszedi még a tokját is,mert különben kiújjulna . Fájdalom mentesen zajlik.Tapasztalat.

2022. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Irány bőrgyógyászat, ez ciszta és nem fog magától elmúlni, ki kell vágni.
2022. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tegyetek rá dunsztkötést, hátha kifakad magától.
2022. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Hiába fakad ki, ha a tok bent marad, akkor újra fog termelődni. Szóval a lényeg, hogy nyomogassátok, és irány a bőrgyógyászat. Ez nem pattanás, nem zsírcsomó, hanem ciszta.
2022. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Na halihó nekem a ferjemnek volt ilyen. Ki nyomtam kitisztitottam. Betadine és elmúlt pár nap alatt. :) egy pattanás vagy egy szortuszo gyulladt be nem komoly. Szóval érdemes kipukkantani ha jobban megtelik.
2022. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ciszta,és nem is bőrgyógyászatra tartozik.(egyébként 1 ciszta sem ) Már 2 ilyet távolított al a sebész.2 es voltam előzőleg.
2022. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Mivel a pattanás bőrelváltozás, ahogy egy ciszta kinövése is ebbe a kategóriába sorolható, ezért bőrgyógyász az első. Szükség esetén majd ő tovább küldi a pácienst sebészetre, de pl Dr. Pimplepopper. Bőrgyógyász és simán műt...
2022. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászatra menjetek el először.

Lehet pattanás, begyulladt szőrtüsző, lehet ciszta, lehet lipóma. Mindegyiket bőgyógyász fogja szakszerűen eltávolítani.

Nehogy otthon kezdjétek el vagdosni meg nyomkodni, mert nagy baj lehet belőle. Nem steril cuccokkal piszkálni fertőzést okozhat, és csak rosszabb lesz, ha nyomkodjátok, akkor a tokja belül megrepedhet és szién okozhat fertőzést. Legjobb, ha ezt orvosra bízzátok. Helyi érzéstelenítéssel végzik sztk-ban is, nem kell nagy műtétre gondolni.

2022. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az államnál volt ilyen és én egyből a sebészetre mentem.

Kivágták és rendbe lett.

2022. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!