Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Külső probléma, makkgyulladás?

Külső probléma, makkgyulladás?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok. 4 partnerem volt összesen, mindig védekeztünk. Amikor elsőre szexeltem is kényelmetlen volt, a makkom érzékenysége miatt. Csípte, égett, bevörösödött, főleg a fitymám alatt és a makkom. Orál is ez miatt irritál. Nem vagyok most kapcsolatban. Néha kicsit csíp vizeléskor, főleg az ürítés végén. A hímvesszőm bőre ég, a makk érzékeny. Még ha a borotvált terület hozzáér az is irritálja. A szexet ezek végett még nem igazán élveztem. Az urológus megröntgenezte a hasamat. Vett vizeletmintát. Megtapogatta a herémet, megnézte a prosztatámat, de nem talált semmit. Mitől lehet ez? Maszturbálni is csak heti 1-2x szoktam,mert magömléskor tisztára bepirosodik a makkom. Megyek bőrgyógyászhoz, ahol van std szűrés ha kellene? Ezt gomba, baktérium vagy mi okozhatja? Már szűz koromban fen állt a probléma, szóval nem mostani sztori. Az urológus ránézésre gyulladást mondott, de ő nem vizsgált ilyen szinten.
2022. márc. 17. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elmennék másik orvoshoz a helyedben, aki csinál vizelettenyésztést, illetve prosztata váladékot is néz.


Továbbá lehet hogy csináltatnék egy teljes allergia vizsgálatot, mert erősen gyanús hogy valamire allergiás vagy pl az óvszer kapcsán.

2022. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már rég szexeltem. Masztinál is előjön, meg úgy egész nap kényelmetlen. Az epres durextol kisebesedett, de masiktol nem.
2022. márc. 18. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom másképpen:

,,Masztinál is előjön "

Tehát csináltatnék egy vizelet és prosztata váladék tenyésztést, hogy megnézzük, van-e valamilyen pl bakteriális fertőzés.


,,Az epres durextől kisebesedett"

Tehát csináltatnék egy allergia vizsgálatot, mert ezek szerint van olyan színező anyag, síkosító stb, amire allergiás vagy nem is kicsit.


Ezek által esetleg az is kiderülhet, hogy a makk (mert ugye ez nyálkahártya) ph-ja van felborulva.

2022. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!