Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk hogyan végzi a doki a...

Fiuk hogyan végzi a doki a vizsgálatot fitymaszukulet miatt fáj a vizsgálat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
mármilyen milyen doki és milyen vizsgálatot?
2022. márc. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Urológus doki hogyan vizsgal
2022. márc. 19. 06:58
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Hogy jön ide az urológus? Ez sebészeti probléma.
2022. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus urológiai vizsgálat lesz. Általában tudnak apró sebészeti beavatkozást is vállalni, ill. mire van szerződve, hogyan tanult az egyetemen. (maszek ellátásnál) A nagyobb, komolyabb urológiai műtéteknél nem tudom. Legalábbis nekem így volt a szűkület (körülmetélés) miatt.
2022. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Az urológusnak is kell érteni a sebészethez,műtéthez.

Szem műtéteteket is a szemorvos végzi.

2022. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Semmi, megnézi, megpróbálja hátra húzni ennyi. Ha fáj akkor szólsz, hogy "na most fáj". Ez már nem a szocializmus ahol minden orvosi beavatkozás fájdalmas volt. Semmi se fáj, literre pumpálják az érzéstelenítőt.
2022. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2022. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi köze a kettőnek
2022. márc. 19. 12:18
 9/11 anonim válasza:
100%

Csak megnézi. Nyugalmi állapotban vizsgál. Lehúzza a fitymád a makkról. Nem fáj akkor hacsak nem olyan szűk hogy nyugalmi állapotban is túl szűk. Megnézi mennyire súlyos és kikérdez, hogy milyen a pontos panasz. Ezek után ajánlja a kezelési módokat.

Viszont ha ne adj Isten arra kerül a sor, hogy műteni kell akkor ne hagyd, hogy az egészet levágják. Csakis ha az tényleg muszáj. A műtéttől félni nem kell nem vészes, már átestem. Utánna kell figyelni rá azért. És nem vízzel tisztítani akkor sem ha már nem vérzik a seb. Bocsi, hogy ennyire belementem, de gondoltam segíthet. Én is örültem volna ha ennyit elmondanak.

A lényeg, hogy ne félj csak neked lesz jó.

2022. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amúgy biztos, hogy fitymaszűkületed van?
2022. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!