Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan néz ki intim helyen...

Hogyan néz ki intim helyen egy nemváltó műtét?(nőből férfi)

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy milyen eljárással csinálják, de nem értem hogyan működik aztán a pénisz, mármint képes lesz ejakulációra vagy egyáltalán merevedésre? ha igen, hogyan? A shameless cimű sorozatban van egy transznemű fiú és ő a sorozat szerint képes ejakulálni. Ez hogyan lehetséges? Nagyon össze vagyok zavarodva, és az interneten erről semmit sem találtam.

#pénisz #transznemű #nemváltóműtét
2022. márc. 21. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Am tele van ilyen témájú videókkal a youtube, van aki végigvlogolta a folymaatot...és hű basszus kemény.
2022. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudnál linkelni egyet?
2022. márc. 21. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
2022. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz a semmit... mar bocs de olvasd mar el a kérdésem. NŐBŐL férfi. egy ilyen vidó sincs. és köszi de nekem is sikerült beirnom ezt a keresőbe, egyik videóban sincs válasz a kérdésemre.
2022. márc. 21. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Fordítva a jobbik eset. Nőnél férfi nemi szervét elég macerásan oldanak meg, nem igazi ejakulas. Sokan nem is csináltatják meg emiatt.
2022. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy vagy egy Osváth Zsoltos, vagy egy Lakatos Leventés műsorban beszél róla, aki az Éjjel nappal Budapest én még lány volt, most pedig fiú, a neve nem ugrik be.
2022. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem képes ejakulációra, ahogy a férfiból nő sem képes menstruálni. A nemi szervedet szét kaszabolhatják, de a belső szerveidet nem tudják kialakítani. Pl herék, petefészek ilyenek. Ugyan így nem lesznek a megfelelő nemi hormonjaid, azt is úgy kell utána élete végéig szednie egy ilyen embernek. Tehát sosem lesz igazából nőből férfi és fordítva.
2022. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Ejakulációra tudtommal képes nem, orgazmus bizonyos mértékben képes de elmondások alapján közel se olyan mint egy férfinál. Merevedés meg plusz extra mert akkor beültetnek egy "pumpát"


27/mtf

2022. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Semmire nem való amit oda operálnak, max hugyálni.
2022. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!