Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési problémát mi okozhat?

Merevedési problémát mi okozhat?

Figyelt kérdés
Egy olyan kb éve már folyamatosan romlik a teljesítményem. Régen egy este 2 3 menetet simán kibírtam, de a hónapok alatt egyre kisebb a sex driveom, nem áll annyit, nem kívánom a szexet se annyira és a merevedéseim is jóval gyengébbek. Ha régen felállítottam inger nélkül simán állva maradt csomó ideig. Ma már ha el is kezdem én vagy más izgatni, felállítják, és abbahagyják, 10 mp múlva kezd is lekókadni. Ujjazom a lányt, nyalom, és ilyen látványtól se áll fel hanem marad lógva, amíg nem kezdjük el intenzíven izgatni. Aztán ha nem első menet, hiába a jó szex, lelankad közben. Valami táplálékkiegészítőt vagy hasonló van arra, hogy lankadástalanul bírjak 2 menetet? Hogy meddig bírom mindegy, azzal nincs probléma. A baj, hogy nem marad meg állva. Kézzel ki tudta verni, de begörcsölt a lábaim között a here mögötti részen. Amúgy elmúlt pár hétben oltári fáradt vagyok. Hiába alszom, sose vagyok friss. Napközben olyan kimerültség jön rám néha hogy le kell ülnöm pihenni. Edzés közben kb el tudnék aludni. Egy pár hete a fejem is folyamatosan fáj nagyjából. Bal oldalt a fülem fölötti részén van egy ilyen folyamatos nyomás vagy sajgás. Olyan 3 4es fájdalom. Néha elmegy. De néha meg olyan fejfájás tör rám, hogy hánynom kell, és ezeket a fejfájás csillapító se mulasztja el.
2022. márc. 26. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A merevedési zavar és a herék alatti görcs utalhat prosztata problémára. Érdemes lenne egy urológust felkeresni. A másik problémával kapcsolatban egyeztess a háziorvosoddal, ha nem múlik.
2022. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha felkeresésed a háziorvosod, és kivizsgaltatnád magad. Mondjuk egy laborral kezdenék
2022. márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!