Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van es...

Fityma szűkületem van es nemsoká műteni fognak. Akinek esetleg volt mar ilyen műtétje tudna mesélni mi Hogyan zajlik altatnak e stb?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Nekem azt hiszem ilyesmi volt gyerekként. Nem altattak, nem érzéstelenítettek, a doki szakszerűen hátrarántotta, kissé fájt, de ki lehetett bírni. Utána nem volt gond vele.
2022. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

1 ez halas utan irtad le :D mert 1 anyira faj h soha nem felejted el plusz egy aldozat sem irna szakszerűen hátrarántottak.

Mütét sajnos ritkan megy altatásban magyarországon félnek az altatástol

meg kevés az alatatoorvos fájni mütét elvileg nem fog de gyogyulasi idő sajnos igen

mennyi van még mütétig?

2022. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Április 25-én megyek
2022. ápr. 2. 19:31
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Helyi érzéstelenítésben megy a körülmetélés, ha arra írtak ki. A műtőben nyilván meztelen leszel. Le szokták szíjazni az embereket térd fölött, illetve magad alá csavarják az egyik kezed a lepedőbe, ahol a doki állni fog. A másik kezem oldalra volt kikötve. Aztán esetleg borotválás, fertőtlenítés, érzestelenítő beadás, majd vágás, varrás és kötözés. Fő, hogy nagyjából tudd, hogy milyen körülmetélési eredményt akarsz (részleges vagy teljes a mennyiség szerint, alacsony vagy magas a kifordított belső fitymalemez és a seb helye szerint, fék marad vagy eltávolítják-e). Sok sikert!
2022. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen durva dolgokat senkitől sem hallottam.
2022. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

4 legalább öszinten leirta ha le is pontoztak

ilyen reszletesen meg nem irta senki le

2022. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

"magad magad alá csavarják az egyik kezed a lepedőbe"

Ilyen rögzítési módot a magyar kórházban nem alkalmaznak.De olyan sincs hogy a beteg teljesen meztelen van.Csak a műtött terület van szabadon. Meg vannak a speciális rögzitési módok.

A karokra azért is szűkség van,mert oda egyéb műszerek is kapcsolva vannak,pl vérnyomásmérő.Ez is 1 műtét,bármi adódhat,és erre is fel vannak készülve . A műtött mellére,vagy elébe 1 paravánt tesznek ,hogy nem kell látni a folyamatot,mert az is rosszul létet okozhat.

Vannak törvényi előírások is,hány évesig kell altatni,és helyi érzés telenitést alkalmazni.Ez nem altató orvos lététől függ.

18 felett helyi érzéstelnitést alkalmaznak.

Ez nem őszinte leírás,inkább egy műtét előtti megfélelmítés volt .

Több féle ok miatt műtöttek már,de ilyenről még a kórházban sem hallottam.Szerintem nem véletlen pontozták le mások sem.

2022. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Nemetorszagban barmikor altatnak csak Magyaroszagon felnek töle. Peddig jo dolog
2022. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "csak" fitymafék szakadás utáni korrekció volt. Nem voltam lekötözve és helyi érzéstelenítéssel történt. Nem voltam meztelen se, még a herék is le voltak takarva, csak a péniszem volt kint. Nem kértem a paravánt, becsuktam a szemem. Kb. 10 perc volt az egész, az orvos bekötözte, majd gyorsan távozott. A további tudnivalót a műtős személyzet mondta el.
2022. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

4. Te hülye vagy , csak ijesztgetni akarsz?

AZért van az érzéstelenítés hogy semmit nem lehet érezni.

2022. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!