Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kihez tudnék ezzel kapcsolatos...

Kihez tudnék ezzel kapcsolatosan fordulni? Másnál is fordult elő hasonló?

Figyelt kérdés
Kamasz korom óta pirosas a húgycsövem vége, gyulladt. Nem foglalkoztam úgy igazából vele. Nem volt bajom vele. Most vagyok 28 éves és ez azóta is fennáll csak már mintha nagyobb lenne az a pirosas rész, nőne és van benne ilyen sötétes elszíneződés is. Voltam vele urulógusnál, STD laborban.. de nem mondták rá semmit az ég világon! Pedig érzékeny és hasgat is bele néha.. kihez tudnék ezzel kapcsolatosan fordulni?
2022. ápr. 2. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibeteg gondozó. Venniük kellene kenetet is, ha addig nem tették.
2022. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott voltam. Vettek kenetet. Chlamydia pozitív volt. Doxicyclin kúra, de ez nem vezethető vissza arra a gyulladt részre. Az nem múlt el. És már 14-15 éves koromban is feltűnt. Akkor még nem éltem nemi életet.
2022. ápr. 2. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen más férfiaknál is.Az orvosok meg elvégezték a kötelező vizsgálatokat,mit kellett volna mondaniuk ? Fiatal korban mindenkié nagyon érzékeny .
2022. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!