Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha alvás közben zenét hallgato...

Ha alvás közben zenét hallgatok, azt hallom éberálomban?:)

Figyelt kérdés

Ha én lefekvéskor beteszem a fülembe a fülhallgatót, és zenét hallgatok miközben alszom, akkor hogyha éppen tudatosan álmodom, vagy álomparalízisem van, közben hallani fogom a zenét, ami megy? (Persze ha nem esett ki a fülemből a fülhallgató)

Esetleg az álomparalízisnél az egyre hangosodó vagy erősen sípoló hangok elnyomják, vagy egyáltalán nem is hallom közben?



2022. ápr. 3. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt már, hogy alvásparalízis közben ment a rádió mellettem, a belőle kiáramló hangokat torzan, de hallottam. Viszont volt példa rá, hogy rendesen hallottam, nem torzult kicsit sem. Szóval igen, hallani fogod. Én egyszer mély álomban - nem tudatosban - is hallottam a zenét ami a rádióból jött.
2022. ápr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!