Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Folyamatosan hízom, mitől...

Folyamatosan hízom, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Tavaly óta azt vettem magamon észre, hogy főleg a hasam elkezdett növekedni. Korábban sem voltam vékony testalkatű, de akkor látványosan nagyobb lett.


Először nem foglalkoztam vele, majd később arra lettem figyelmes, hogy konkrétan már "fogható" hasam van.


Elkezdtem néhány fogyókúrát, de semmit sem segített, és odáig fajult a dolog, hogy a hasam mintha már lógna is.


Mitől lehet ez a hízás? Nem zabálom magam halálra egyáltalán.


Privátban küldök képet az érdeklődőknek.


19F/ 94kg / 174cm



2022. ápr. 27. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van?
2022. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elvileg minimálisan alulműködik, de aztmondták, hogy nagy hatással nem lesz rám.
2022. ápr. 27. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy nez ki egy napod? Miket eszel? Suliba jarsz, dolgozol? Sokat fekszel?
2022. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Általában reggelire valami gyümölcsöt szoktam enni, utánna elmegyek dolgozni. (Kisebb fizikai munka). Ebédre változó mit eszem, attól függ hol vagyok. Ha otthon általában főzök magamnak (ez a ritkábbik eset), vagy valami gyorsat választok, ha nincs sok időm. ( gyors alatt hamar megehetőt értek, nem gyors kaját, gondolok itt egy pizza szeletre, stb.) Feküdni csak este szoktam alváskor szinte. Sport szinten most sajnos nincs sok idom, pedig folytatni szeretném. Vacsorára altalaban valamilyen szendvicset eszem. Ez itt a gondom, hogy szerintem átlagos napokat élek meg, mégis szaladnak fel rám a kilók.
2022. ápr. 27. 22:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Hat akkor nem tudom hol csuszik el nalad ez a dolog, mert nem csak ugy veletlenul lesz az ember tulsulyos. Lehet, hogy a pajzsmirigyed a gond, nezesd meg most is, de lehet, hogy az etkezes a baj, mert ha mennyisegre nem is, de kaloriaban siman ehetsz tobbet, mint amennyit elegetsz.


Alapvetoen fogyashoz kaloriadeficit es sport kell. Ne dietazz, hanem valts eletmodot es szamold a kaloriakat.

2022. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem jöhet kép
2022. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok én is.
2022. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szendvics, pizza szelet, gyümölcs tele fruktózzal ne is csodálkozz hogy nő a bojler

.

2022. ápr. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mennyit híztál körülbelül? Illetve pontosan mit értesz az alatt, hogy korábban sem voltál vékony testalkatú? Saját tapasztalat, hogy amúgy bizonyos ideig fel sem tűnik, hogy felszalad pár kiló, aztán egyszer csak rádöbben az ember amikor már többről van szó. Étrenden múlik nagyon sok minden, próbálj meg kiegyensúlyozottabban, napi 5 alkalommal enni és elsősorban a szénhidrátot kerüld. A pajzsmirigyre pedig tényleg lehet kellene kontroll! Küldhetsz képet privátba
2022. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vércukor mérés volt ?
2022. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!