Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keveset eszem, mégis folyamato...

Keveset eszem, mégis folyamatosan hízom, miért?

Figyelt kérdés
Rettenetesen elkeserít a dolog.
2013. jún. 6. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
bizonyára egyáltalán nem mozogsz, és lehet, hogy amit te kevésnek tartasz, az mondjuk csak két szelet kenyér reggelire, meg néhány szem gyümölcs ebédre... (meg persze egy zacskó csipsz, a film alatt, meg egy liter kóla, meg egy kis keksz, meg egy kis csoki, meg azért még belekóstolok, mégis mi volt az ebéd, meg aztán a tegnapi maradékot csak megeszem, meg aztán a hűtőt kinyitva "nini, egy szelet szalámi, ne maradjon ott egyedül" stb, stb stb...)
2013. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

egyetértek az elsővel ,

biztos ,hogy sokat eszel és ezért hízol,

bár te azt gondolod,hogy az nem sok, amit egy egy nap elpusztítasz,

2013. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem biztos, hogy sokat eszel. Lehet, hogy koplalsz (túl keveset eszel) és belassult az anyagcseréd, az is lehet, hogy kevés folyadékot (elsősorban vizet) iszol. Persze az is lehet, hogy tényleg túl sokat eszel, ezt így nem lehet megmondani. Írd le mit ettél tegnap/ma mondjuk és akkor jobban tudunk segíteni.
2013. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek lehetnek:


1. A szervezeted raktározó üzemmódra váltott így, hogy koplalsz.

2. Az a kevés táplálék műkaja, egyáltalán nem megfelelő minőségű, és ha reggelire eszel egy hamburgert baconnel utána meg semmit, több kalóriát viszel be, mintha 2-3 óránként megennél egy almát.

3. A pajzsmirigyed beteg. Ha régen is ennyit ettél, mégis csak most kezdtél el hízni, előtte meg tartottad az akkori súlyod, akkor ez lesz a hibás. Ebben az esetben menj dokihoz!

2013. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem írtál az étrendedről vagy az életmódodról. Így fölösleges kérdést kiírni mert pontos választ nem kapsz, csak találgatni lehet.
2013. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevés mozgás + nem az a lényeg, hogy keveset, hanem az is, hogy mit eszel.
2013. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
valóban nem mozgok túl sokat, ez részben az én hibám részben a kevés időé, amit rászánhatnék. reggelizni általában egy kávét vagy valami hasonló melegitalt szoktam, ebédre egy szendvicset eszem friss zöldségekkel(retek, saláta, paradicsom, ilyesmi) barna zsemlében, vacsorára pedig vagy gabonapelyhet, vagy egy kiflit sajttal (igaz, a szénhidrát nem estére való, de nem hiszem hogy emiatt hízom megállás nélkül)
2013. jún. 7. 14:32
 8/11 A kérdező kommentje:
a nassolásról annyit, hogy ha néha elő is fordul, akkor is mértékkel, ugyanis egyáltalán nem vagyok nagy étkű, míg mások háromszor annyit esznek mint én mégis soványak én bőven jóllakom egy szendviccsel és így is hízom.
2013. jún. 7. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Ez az étrend egyszerűen borzalmas. Te kevésnek nevezed, hogy szénhidrátot szénhidráttal eszel, folyamatosan kenyeret? A barna zsömle pont olyan rossz, mint a fehér zsömle, ne legyenek illúzióid, olvass utána, hogy mi a különbség, ha tényleg érdekel.


Tessék elhagyni a péksüteményt, barátnőm egyáltalán nem eszik kenyeret, rizst vagy krumplit, pedig változatosan étkezik.


Mozgásra pedig mindenkinek van ideje. Napi 20 perc már elég, ne mondd már, hogy nincs napi 20 perc szabadon eltölthetett időd.

2013. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
említettem hogy részben az én hibám, hogy nem járok sportolni, de akármilyen nehéz is ezt elhinni, valóban van hogy 20 percnyi szabadidőm sincs este 10-11ig.
2013. jún. 7. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!