Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Ma délután ledőltem kicsit pihenni, azonban egyszer csak elkezdett fájni a fogam. Van egy rossz fogam, így ez nem meglepő, utána nem sokkal viszont hirtelen elkezdtem egy intenzív szúró, bizsergő, zsibbadó érzést érezni a fejemben. A tarkóm tájékán, az arcüregemben és az orromban éreztem először, majd átterjed a végtagjaimra is. A bőrömön piros foltok jelentek meg, és egy kicsit melegnek éreztem a homlokomat és fáztam is, bár lázat nem mértem. Ezután bevettem egy aszpirint, elaludtam kb. fél órára, majd amikor felébredtem (délután 4 körül) már alig éreztem, nemsokára pedig el is múlt az összes tünet, minden ami maradt, az egy furcsa, nyomott, fáradt érzés. Soha nem tapasztaltam semmi hasonlót, azt leszámítva, hogy a végtagokban jelentkező zsibbadás hasonlított arra, amit egyszer pánikroham közben éreztem. Mi okozhatta ezt? Kb. 10 éve dohányzom, ha ez jelent valamit.


27/f



2022. máj. 1. 21:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit még hozzátennék, hogy nagyon stresszes vagyok mostanában, amikor lefeküdtem is pont ezeken a dolgokon kattogtam
2022. máj. 1. 21:11
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor a választ meg is találtad magadnak
2022. máj. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem találtam. Továbbra se tudom, hogy mi zajlott éppen a szervezetemben, mert soha nem éltem át ilyet, és azt sem tudom, van-e mitől félnem. De legközelebb majd ezeket is odaírom, hogy fixen értelmezhető legyen mindenki számára, mire vagyok kíváncsi.
2022. máj. 6. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!