Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Titeket nem zavar a...

Fiúk! Titeket nem zavar a herezacsitok?

Figyelt kérdés
Persze nyilván nem, de nem érzitek, hogy "lötyög" ott valami? Ráadásul két ilyen érzékeny szerv van benne... Meg a fütykösötök sem zavar? Lányként ezt olyan furcsa elképzelni:)

2022. máj. 10. 16:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
Alvás közben ha olyat álmodok akkor feláll és akkor zavar mikor firgolódok , aztán ha már nagyon zavar akkor gyorsan kiverem és visszaalszok.
2022. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem az lenne a praktikus nekik, ha a zacsiból ki tudnák venni a heréket és nem kellene folyton arra figyelniük, hogy ne nyomódjanak meg.

Aztán meg akció előtt visszatennék a zacskóba és használnák. :)

2022. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Egy magyar ember 2007 válasza:
engem nem de ha nagyon logni szokott akkor megfogom a hideg kezemmel az jobb lesz
2022. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem a zacsi a zavaró, hanem a benne lévő golyók érzékenyek.

De elsőre a zacsival érezni, ha kezd nyomódni a benne lévő here.

2022. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Én nem bírnám elképzelni hogy nincs ott semmi.
2023. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jah, időnként útban van, de már megszoktuk, szóval valóban nagyon hiányozna már, ha nem volna.
2023. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!