Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lehet születésemtől...

Bucketguy kérdése:

Miért lehet születésemtől fogva ilyen ritka hajam?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom (18 F) nagyon vékony szálú (természetes és mesterséges fény alatt fénylő fejtető) a hajam a fejem tetején. Kopaszodásról nem beszélhetünk a korábban említett tény miatt, a hajvonalam sem húzodík hátra és nem is foltokban, hanem annak ellenére hogy lefedi az egész fejem tetejét egyszerűen szörnyen ritka. Voltam bőrgyógyásznál, néztek pajzsmirigy problémát, vashiányt stb. De minden értékem tökéletesen optimális. Senki eddig a 18 évem alatt nem tudott rá konkrét magyarázatot adni miért ilyen, és nem is találkoztam olyannal akit szintén ilyen probléma gyötörne.Ez a hiba eléggé lehúzza az önbizalmam, ezért gondoltam talán itt van aki hasonló problémával küszköd, vagy pedig meg tudja mondani mi lehet ennek az oka. Privátban azthiszem tudok képeket biztosítani ha szükséges.Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2022. máj. 26. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. A rossz oldalát kaptad a szüleid genetikájának. Ha nem hajhullásról van szó, ezen nem tudsz segíteni. Vagy tartsd kopaszon vagy vannak tök élethű ragasztott parókák férfiaknak.
2022. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A haj + testalkat nagyon genetika függő. Én azt csinálnám, hogy kigyúrnám magam szálkásra és letolnám kopaszra
2022. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!