Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kíváncsiságból vizsgáltad már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból vizsgáltad már meg a saját spermáját?

Figyelt kérdés

Tudom ez fura a kérdés, DE:


Akit nem érdekel a kérdésem, vagy hülyeségnek tartja, az NE olvasson lejjebb, menjen tovább más kérdésre!


Akit viszont IGEN attól értelmes, normális választ szívesen fogadok.


Ha nem szeretnél válaszolni elég ha szavazol.


Köszönöm!


Szóval a kérdés:


Volt már olyan, hogy maszturbálás után esetleg megszagoltad, netán megkóstoltad? Milyen volt? Vagy olyat csináltál, hogy gyűjtötted? Üvegcsébe raktál belőle eltetted, később amikor megint maszturbáltál akkor egy másikba is raktál, majd összehasonlítottad őket milyen? Nyúltál hozzá? Vagy csináltál vele bármi mást?


Én nem csináltam semmi ilyet, nem férfi vagyok. Viszont érdekel, hogy van aki a saját spermájával foglalkozik.


Üdv:


egy kíváncsi csajszi.



#férfi #sperma #sperma szaga
2022. jún. 12. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, te bu.zibogár.
2022. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire komolyan veszed miért nem olvasod vissza mit írtál?
2022. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy amikor óriási nagy volt a baj, alkoholista voltam, vagyok?, barnás volt az ondóm. Amit te írsz, olyasmi nem volt. Egyik csajom mondta, h undorító a sok ital miatt.....
2022. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 scamdemic válasza:
83%

„vizsgáltad már meg a saját spermáját?”

Kinek a saját spermáját?

2022. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ritka egy fogyatékos buzogány vagy!!!
2022. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Hali.


Én mindent csináltam már vele. Meg szagoltam, mindig magamra élvezek, úgyhogy az, hogy hozzá érek alap. Kóstoltam is meg. Semmi különleges íze nincs. Édes íze van és annyi.

El rakni nem raktam el. De nem is nagyon vonz ez a dolog.

És akik előttem negatívat írtak. Előre ki írta, hogy ti ne válaszoljatok. De úgy látszik, hogy nem lehet megérteni a másikat.

2022. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szagoltam, és kóstoltam is.

De gusztustalannak éreztem a dolgot, így hanyagolom.

2023. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!