Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi az esélye hogy elkapok...

Mennyi az esélye hogy elkapok valamilyen nemi betegséget ?

Figyelt kérdés

Nem volt kimondottan sok szexuális kalandom, de volt 1 lánnyal akiről megtudtam később, hogy elég sok emberrel fekszik össze, mondhatni hogy kb naponta mással. Használtam óvszert de csak magához a behatoláshoz ugye. Gyakran eléggé hipochonder vagyok és hát nem részesültem sajnos kellő felvilágosítással, tudom gáz de ez van amíg nem is volt intim együttlétem nem is érdekelt de rám jött a para megint. Ez a kaland ezzel a lánnyal már jó ideje volt tényleg elég régen ha azóta nem tapasztaltam semmi tünetet attól még elkaphattam valami ?


Vagy mindenképp menjek el valamilyen szűrésre ? Egyáltalán, hogy működik ez ? Csak odamegyek kérek egy átfogó szűrést és mindent kiszűrnek ? Vagy előre be kell jelentkezni és különböző szűrési fokozatok vannak ?


Előre is köszi a segítséget !!


2022. jún. 14. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha régóta nem jelentkezik tünet, akkor valószínűleg nem.
2022. jún. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem menj el egy szűrésre, mert megnyugszol tőle, ha meg el is kaptál valamit, akkor azt pedig tudják kezelni.
2022. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En elmennek szuresre mindenkepp, sok betegseg evekig lappanghat. Maganba mennel vagy allamiba?
2022. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Allamiban a bor es nemibeteg gondozoban csinalnak szurest, csak felhivod es kersz egy idopontot, beutalo nem kell, esetleg kamuzhatsz h sok emberrel szexeltel az utobbi idoben, h tenyleg elvegezzek a szurest, de a haziorvosoddal is konzultalhatsz. Hpv, hiv, hepatitis, chlamydia - ezek talan a legveszelyesebb betegsegek amelyek sokaig tunetmentesek lehetnek. (Nem vagyok orvos)
2022. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!