Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre van valami...

Fitymaszűkületre van valami otthoni kezelés?

Figyelt kérdés

100% hogy szűkületem van, mivel se merev se lankadt állapotban nem tudom hátrahúzni, nagy erőfeszítések árán tudom lentebb húzni hogy picit látszódjon a makk

Van valami kenőcs, vagy valami technika? Vagy gondoltam arra is hogy megvárom a 18-at, és elmegyek orvoshoz, hamarabb nem szeretnék mert szüleimnek nem nagyon szeretném megemlíteni 18-ig meg 1 év van


2022. jún. 23. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

vered, nem viccelek

vered és vered

bőr nyúlik

2022. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj szerintem menj el orvoshoz. Én 30 vagyok majdnem most szoval mint idősebb mondom neked de gondolom magadtol is tudod: Semmi sem ciki csak az ha van valami bajod és nem mész el orvoshoz hidd el nekem. És ha szüleid megtudják akkor mi van? Szerintem inkább annak örulnek hogy elmesz a dokihoz. Azt tanácsolom fogd meg magad azt menj el ennyi..
2022. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan, 1-es jól mondja. Mennyit szoktad verni?
2022. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Orvos, apró sebészi beavatkozás és megszűnik a probléma.

Nem kísérleteznék "mással"

2022. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha ilyen szintű a szűkület, akkor ebben az esetben ezt otthon nem tudod kezelni, szóval orvos felkeresése elkerülhetetlen.
2022. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem avasd be a szüleidet. Pelenkáztak éppen eleget, meg fogják érteni, hogy a fütyid kinőtte a meglévő bőrgúnyát. Urológus elmondja majd a lehetőségeket (pl. krémmel nyújtás, sebészetileg bevágás, kurtítás vagy teljes eltávolítás). Én a teljes körülmetélésre szavaznék, mert azzal érhető el a legjobb funkcionális működés. Nem olyan drámai, mint ahogy hangzik és kb. min. 1 milliárd férfi van körülmetélve. Utána testileg-lelkileg is új ember leszel, aki bevetésre kész állapotba került. Hidd el, én is átéltem ezt és berzenkedtem ellene, de ez a hasznos megoldás.
2022. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát ezzel irány az orvos.

Nekem is van szűkületem, de "használat" során sokat javul a dolog.

De ha már lankadt állapotban sem tudod hátrahúzni, az durva. Hogy nem derült ez ki az iskolai orvosi vizsgálaton?

2022. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezt az aberrált osztagot kéne verni, de addig amíg mozognak, akik minden ilyen kérdés alatt maszturbálást javasolnak gyógymódnak...
2022. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Már most egyedül elmehetsz orvoshoz. A szüleidnek nem kell elmondanod. Viszont ha az orvos műtétet javasol akkor 18 éves korig kell a szülői beleegyezés, vagy akkor tényleg megvárod a 18. éved betöltését. A helyedbe azt tenném, hogy bejelentkezel a területileg illetékes urológiai szakrendelésre és kikérném az orvos tanácsát! Nem érdemes e miatt várakozni. Nem is biztos, hogy műteni kell.
2022. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Létezik egy Novoglan nevű készülék.nezd még neten, esetleg segíthet
2022. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!