Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan deríthetem ki?

Hogyan deríthetem ki?

Figyelt kérdés

Estét!Leszoktam járni edzeni,és általában szoktam találkozni szagosabb emberekkel.Bár én ezt személy szerint nem veszem figyelembe mert nem nagyon érdekel,mivel edzés közben mindenki büdös.Felmerült bennem a kérdés,lehet én is büdös vagyok?Főleg a nyár miatt.Nem kerülnek az emberek mert lényegében körülöttem vannak, de néha olyan furcsán viselkednek.Nem lépnek bele az aurámba,nem jönnek nagyon közel,pl mellém ,meg néha van egy két grimasz is.Bár akivel edzem nem említette,hogy büdös lennék.Attól függetlenül,hogy golyós dezodorozok illetve sprayezek meg fürdök mindennap tehát alap higénia,elvileg minden stimmel.És inkább itt azt szeretném megkérdezni,hogy ti hogyan reagálnátok ha lenne egy úgymond büdös edző a teremben?Menekülnétek?Szólnátok neki?

(Azért írom le mert már az iskolában basztattak ezzel, pedig sokkal többet adtam magamra,mint bárki más az osztályomból,főleg ezért rengeteg önbizalmat vesztettem és ha bármi/bárki büdös magamra veszem.Bár lehet igaz.)



2022. júl. 2. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, ha valaki ízzad és az szaggal jár, de más az, ha valaki olyan büdös is, hogy szólni kellene neki, más az ízzadtság szag. Nem biztos, hogy az jó, ha mindig fújod magad meg kened magad mindenféle dezodorokkal, az is okozhat problémákat. Mikor anno edzettem nekem is volt olyan időszak, amikor már én is büdösnek éreztem magam, akkor lecseréltem a hónaljdezodort egy másikra, azután már nem voltam az.
2022. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon érzékeny az orrom, saját magamon is megérzem és

nagyon nem szeretem ha illatozok.Mivel nem vagyok mai gyerek

használok jó pár éve dezodort. Az erős illatokat sem kedvelem

a kölni eleve kizárt volt mindig.A kozmetikumnak amit használsz

harmonizálni kell a testeddel. Előfordult hajdanán spray-nél:

befújtam magam 10 perc múlva iszonyú bűz. Vagy nem bírtam valami

összetevőét vagy nem tudom. Egy másik márka meg bevált.

Jelenleg golyós Ziaja - két féle is van, az egyiket elég

hetenként kétszer használni.(Még ebben az időben is ok-s)

2022. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!