Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 50 éves sportos,egészségesen...

50 éves sportos,egészségesen élő férfi vagyok. A kérdésem a következő;Utóbbi időben észrevettem hogy a nemi együttlét során,az ejakulációnal egyre kevesebb spermiumot produkál a szervezetem. Mitől lehet ez??

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy urológus jobban tudna erre válaszolni.
2022. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát persze, hogy kamu, mégis honnan tudná mennyi a sperma száma?!
2022. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen kérést ha egy fiatal tesz fel akkor el van küldve jobb helyre.

Miért is érdekel téged a mennyiség???

2022. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Törődj bele, ötven felett nincs olyan termelés, mint fiatalabb korban. Hatvan felett még kevesebb lesz. Persze ha a vágy erősebb, új, fiatal, igen izgató partner esetében ez változhat. Ez független az egészséges életmódtól. A legjobb, verhetetlen motiváció az új hús..pláne, ha hamvas..na attól indul be a spermagyár.


Szerintem.

2022. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Bevetted a kovidoltást?
2022. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gyik123 ***** válasza:
92%

Igyál több folyadékot és a nyár miatt ilyenkor lazább alsóneműt hordj, mert a passzos alsónemű rontja a here hőszabályzó mechanizmusát. Nem véletlenül tervezte a teremtő a herezacskót, ugyanis a spermium termelődéséhez ideális hőmérséklet 35 fok.


További jó tanácsok itt:

[link]

2022. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Az ötös kommentelönek a válaszán elgondolkodtatm.

Valószínű van összefüggés a problémám és a covid olas között.??!!

2022. júl. 6. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A természetes öregedés kihat a spermium termelődésre is. Ha viszont a spermára (ondóra) gondolsz, akkor a mirigyváladékok termelt mennyiségét is befolyásolja az életkor, részben a mirigyek kevesebbet termelnek, részben az egész szervezet hidratáltsága csökken (magyarán kiszárad az ember).
2022. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az idő haladtával a herék egyre kevesebb spermat termelnek! De, még mindig eleget ahhoz, hogy termékeny maradsz!
jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!