Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Összenőtt szemöldök kiszedése...

Összenőtt szemöldök kiszedése otthon?

Figyelt kérdés
Elég b*zisan hangzik, hogy kiszedném, de sajnos sokan szóltak, hogy össze van nőve, ezért ki szeretném szedni.
2022. júl. 8. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az akadaly? 😀
2022. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pl. mivel csináljam (géppel, mert az is van otthon a családnak, csipesz?), menjek-e kozmetikushoz, gáz ha kozmetikushoz megyek?
2022. júl. 8. 11:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy geppel drogerias szemoldokcsipesszel a legegyszerubb a vilagon. Meg nem kell egyszerre csinalni. Szepen fokozatosan ritkithatod mig el nem ered a kivant format.
2022. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem gaz de Barber shopban is kiszedik nekem is tegnap hajvágásnál mondja csaj , fülgyanta mondom nem köszi szemöldök mondom az oké jöhet kiszedte kijött 2 könnycsepp és ennyi ez már 21 szazad mondjuk " ősheterokent" ahogy egy titoker nevezet mindekit azért van amit nem vállanek be lab köz szörtelenités mert tato miatt sokan csinaljak de van aki meg azért se :D

ha meg csak közeppen akarod ha gyanta vagy csipesz gyanta 1szer faj csipesz nem veszes közepen

2022. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem bu.zis ha kiszeded, ha hagyod egybenoni az viszont elég igénytelen. Az igényesebb fiúknak azert nincs osszenove, mert szedik.
2022. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát max még a miteszereket szedném ki, de az annyira nem vészes mert magamtól is ki szoktam nyomni


Köszönöm szépen mindenkinek a bíztatást!!:DD

2022. júl. 8. 11:43
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, hogy az igényesség szó miért jelenti azt hogy b*zi.
2022. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsémet a növérem ugyan ezzel vitte el 15 évesen kozmetikushoz. Nincs ebben semmi gáz szerintem. Az ember eljár fodrászhoz, ahol szakállat is igazitanak, ez kb ugyan az a kategória.
2022. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 nem az igényességre értettem, hanem hogy kozmetikus, arra értettem hogy b*zis-e.
2022. júl. 8. 13:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok. Hagyjuk ezt hogy mi a "b-zis" és mi nem. Ez mindenkinek mást jelet. A tv ben ha látsz egy műsorvezetőt akkor az ki van sminkelve mindegy hogy nö vagy férfi. Akkor az a férfi már meleg? Ugyan... Én azt mondom hogy magadnak akarj megfelelni ne másnak. És ha ehhez az kell hogy kiszedeted a szemöldököd középen akkor az kell. Nem rúzsozni fogod magad, vagy festeni a szemed...
2022. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!