Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 10 napja teljes körülmetélésem...

10 napja teljes körülmetélésem volt.Lankadt állapotban az összevart duzadt bör előtt közvetlen a makk végén van 1 vékony gyürü.Reggel merevedésnél láttam hogy a bőr nem megy a makk után tehát eltávolodik a gyürütől 5-6cm-re és ott van 1 üreg.?

Figyelt kérdés
Magyarul a bőr végén mondok 1 számot körméret mondjuk 10cm ebben az üregben 7 cm.Ez mi?Segítsetek légyszives orvost nem tudom elérni nyaral

2022. júl. 8. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt érti... 🤔
2022. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy másik orvost kérdezz meg ugyanazon az osztályon vagy az asszisztensét, vagy a háziorvost.

És mióta van ez az árok?

Mikor voltál utoljára az orvosnál?

2022. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy most?


Nekem volt ilyen műtétem, de sajnos nem nagyon értem hogy hol van az üreg? Vagy a bőr? Ha tudok megpróbálok válaszolni rá, meg bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban.

2022. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem képet kéne fel tölteni, úgy sem ismeri fel senki.
2022. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gungasam ***** válasza:
67%
íaz a gyűrű miből van? Az orvos tette fel? szorító gyűrű? vagy esetleg szexuálisan ingerlő gyűrű?
2022. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Hála istennek, megvan a fitymám.


Különben nem volna olyan élvezetes amikor maszturbálok.

2022. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2022. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!