Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hátrahúzott fityma esetén...

Hátrahúzott fityma esetén mennyi idő mire telyesen hozzászokik a makk hogy nincs rajta fityma? Valamit lehet bármi mellékhatasa/tudja károsítani a makkot? Ti hogyan hordjátok? Valamint hátrahúzott fityma esetén milyen a maszturbáció?Hogyan néz ki?

Figyelt kérdés
2 hónapja hordom hátrahúzva és már kezd hozzászokni.Mikor lesz ugy olyan érzés mint amikor rajta van a bőr?

2022. júl. 9. 14:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

En tavaly nyaron kezdtem el, mert haverok is csinaljak es ki akartam probalni milyen. Elso hetekben eleg nehez volt, nem akart igy maradni, de aztan fokozatosan hozzaszokott a fitymam, hogy igy akarom tartani. Mostmar elore se megy veletlenul se, jobb tisztabb egeszsegesebb.

21/f

márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21, miért nem veteted le, ha ennyire jó? Makk már úgy is megszokta akkor.
márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mert az a bőr rész is érzékeny nagyon, hiányozna és fölösleges nekem. Így nagyon jól néz ki bnőm szerint.
márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!