Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prostizás közben ki szakadt a...

Prostizás közben ki szakadt a gumi kéne féljek?

Figyelt kérdés

Be nyomtam neki hátulról és hang nélkül fullra le szakadt figyelmesebb lettem arra , hogy érzékenyebb lett a műszer szóval kb 20 másodpercig toltam neki csupaszon.

Kéne fosak attól hogy valami betegséget elkapok?


2022. júl. 10. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
10.:Hát de épp ezért kellett volna megkérdezni.Vagy kérdezd meg most.Hívd föl azon a számon,amin a találkozót is lefixáltad.Vagy menj az orvoshoz holnap.Sír itt a szád már.
2022. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 DanielC ***** válasza:
Valoszinüleg nem kaptal el HIV-t. Nem art elmenni szürövizsgalatra, hogy meg tudj nyugodni.
2022. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Simán elkapható ennyi érintkezéstöl bármi, de aztán nem kell egyből a legrosszabra gondolni. Én hogy megnyugtassam magam minél előbb elmennék egy teljes ilyen irányú kivizsgálásra és le van a gond.
2022. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor max gombát kapsz.
2022. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szuresre elmenni nagyon ajanlott, de csak az ablakperiodus letelte utan.
2022. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!