Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora az esélye, hogy...

Fire15 kérdése:

Mekkora az esélye, hogy elkaptam HIV vírust, vagy a szifiliszt, ha nem dugtam be a nemiszervem a nőnek, viszont többször hozzáért a péniszem a puncijához gumi nélkül (csúszka masszázst kaptam)?

Figyelt kérdés

Feltéve, hogy ha van neki valamilyen nemibetegsége. Ez a két fő betegség érdekel legjobban, mert ezek tudomásom szerint gyógyíthatatlanok. De bármilyen más betegséget vagy fertőzést, ha elkaphatok így érdekel.

Egy erotikus masszázson voltam amit a nő irányított így nem is tudtam, hogy majd gumi nélkül elkezdi csinálni. Be nem dugtam(dughattam), de többször végig simította a vaginájával a péniszem, valamit a lába közé szorította.



2021. júl. 28. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
HIV nem olyan gyakori, kb 0.
2021. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Kicsi az esélye. A helyedben nem paráznék. Azonban azt nem értem hogyha ennyire félsz a hivatásosoktól, akkor miért mész el...
2021. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szifilisz gyógyítható, pláne, ha friss a fertőzés. HIV-et így kapni nem nagyon esélyes és azt is lehet kezelni nagyon jól ma már. Van még egy halom nemi betegség (pl. papilloma, herpesz, chlamydia, stb.), de teljesen felesleges emiatt gyötörni magad, ha valami tüneted lesz, elmész a nemibeteg-gondozóba időben.
2021. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ra egy kis esely, de egy HPVnek nagyobb az eselye mint az altalad leirtaknak. Ha aggodsz menj el egy tesztre ot het mulva, ingyenes. [link]
2021. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. semmi. Alapvetően Magyarországon nagyon kevés HIV fertőzött nő van. Főleg a homoszexuális férfiak között terjed. Ha feltesszük, hogy a nő HIV-es volt, akkor kisebb az esélye minthogy ugyanazon a napon elcsap egy busz, majd a metró majd még a villám is beléd csap. Tehát az esélye mondhatni nulla.


A HIV-nél sosem lehet azt nèzni, hogy minek mennyi az esélye. Elèg sok dolog lehetséges. Én azt ajánlom, hogy azt nézd meg, hogy 1980 óta, azaz a HIV pandémia kezdete óta hány ilyen jellegű fertőződés törtènt. Nem tudom, hogy mennyi, de biztos a szám inkább közel van a nullához. :)))

2021. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hello, HIV szinte kizarva. Az hulyeseg, Hogy Mon a heterok nincsenek veszelyben, de nem igy terjed. Meg ha jutott is kis huvely valadek a peniszedre, elhanyagolhato az esely (gyakorlatilag 0). Mas std ket elkaphattal,ahogy elobb irtak. HPV, Clamydia eselyes
2021. aug. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!