Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gumi nélküli anál, jobb...

Gumi nélküli anál, jobb herefájdalom! Komoly bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok erről nagyon kínos beszélni de úgy gondoltam hogy muszáj szóval a barátnőmmel nemrég megvolt az első de mivel neki megjött ezért kipróbáltuk védekezés nélkül az anált és beleélveztem. Kb ez történt vasárnap de a páromnak nem volt semmi baja nekem viszont kedd óta a stressz meg a nemtudom mi miatt elkezdett fájni a jobb herém és ilyen kisebb lila-kék ér lenne ott mintha meg lenne gyulladva.

Ez viszont olyan dolog amiről a szüleim nem tudhatnak hiába múltam el 18 és orvoshoz fosok elmenni. Mi lehet ez? Mit csináljak? Teljes pánikban vagyok ilyenkor amikor ezekbe belegondolok de valamikor szinte nem is érzem hogy fáj, segítsetek



2022. jan. 29. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Ne ijedezz. Kicsit megnyomtad, majd elmúlik.
2022. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogyan nyomhattam meg vagy ezt hogyan érted?
2022. jan. 29. 14:00
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Vagy van egy E. coli fertőzésed
2022. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az micsoda? Valami komoly?
2022. jan. 29. 14:08
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha kidudorodik az ér, az is lehet, hogy herevisszered van. Majd a doki megmondja.

Az is lehet hogy megnyomtad. Akár alvás közben is.


Nekem eddig egyszer sem volt semmilyen bajom az análtól gumi nélkül, szóval nem kell a legrosszabbra gondolni azonnal.

2022. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A herevisszernél olvastam hogy általában a vékony férfiaknál jelentkező a bal herén, én ezt így kizártam de valamikor fáj valamikor meg nem. Az a baj hogy orvostól nekem fóbiám van és félek pláne ezzel elmenni de akkor szerinted 5-ös válaszoló mit kellene csinálnom?
2022. jan. 29. 14:12
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Most viccelsz kérdező?? Ez írod: "Hogyan nyomhattam meg vagy ezt hogyan érted?"

Nem én voltam ott! Most lerajzoljam? Vagy nem nyomtad csak húztad?

2022. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugodni elmenni orvoshoz.
2022. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát főleg húztam nyomni nem nyomtam de mindegy, sajnálom ha hülyének látszom csak mindig egyből a legrosszabbra gondolok és aggódok hogy lesz a komolyabb bajom, magától el fog e múlni, borogassam, kenegessem stb
2022. jan. 29. 14:17
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

"A herevisszernél olvastam hogy általában a vékony férfiaknál jelentkező a bal herén"

Ez azért nem kötelezö, nem csak vékony féfiaknál fordul elö és nem csak bal oldalon lehetséges!


De akár igen komoly fertözés is lehet ilyentöl, adott esetben akár meddöséget meg egyebeket is okozhat.


Sürgösen menj orvoshoz!

2022. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!