Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkülettel fognak...

Fityma szűkülettel fognak műteni. Azt akarom megtudni hogy az érzéstelenítőt hova figják majd szúrni és majd fájni fog e? És azt hogyha nem lesz meg a műtét hogy akk is jól tudnék e vele élni vagyis rosszab nem lenne?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezd az orvosodat, ne random névteleneket a neten.
2015. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Hová szúrnák ? hát a fitymába, kedvező esetben előbb bekenik érzéstelenítő krémmel, de ha nem, akkor mások is túlélték már.
2015. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de akk az ilyen baramságokat el lehet felejteni hogy a makkbafogják vagy vagy a tövébe?
2015. nov. 11. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátomat tavaly műtötték fityma szűkülettel. Ő mondta, hogy elég barbárok voltak, mert nem várták meg, hogy hasson rendesen az érzéstelenítő. Hogy hova kapta az injekciót, azt nem tudom.

Mindenképp érdemes megműteni, mert rosszabbodhat a helyzet, és akkor nem fogod tudni rendesen közösülésre használni, de nyilván ez a jelenlegi állapottól is függ.

2015. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Több helyre kapsz, csak elkezd hatni, és egyre kevésbé érzed. Kibírható, és a műtét legrosszabb részén ezzel túl is vagy.

Az első néhány nap rossz, főleg, ha merevedésed van, mert húzódnak a varratok, érzékeny a szabadon maradt makk - de aztán javul rohamosan a helyzet, 1 hónap után tökéletes a gyógyulás.


Hogy műtét nélkül milyen lenne, azt csak te tudhatod, hogy teljes-e a szűkület vagy részleges. Azonban ha kiírtak műtétre, nem tanácsolom, hogy halogasd, mert jobb nem lesz. Rosszabb pedig lehet.


Élni tudnál vele, csak ...ni nem. Ami valljuk be, azért nem egy kellemes gondolat.

2015. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami biztos, a pénisz tövénél két szuri, de azoknak annyira el kéne zsibbasztaniuk, hogy a többi injekciót már nem is érzed.

A többit az előttem levő kifejtette.

Amúgy ezt gyerekkorban szebben meg lehetett volna oldani és ráadásul altatásban. Kár, hogy akkor senkinek nem jutott eszébe...

2015. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és ez a műtét mennyi ideig fog tartani? Vagy hogy fog zajlani az egséz köbe micsinálhatok?
2015. nov. 12. 06:55
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Kezdeném azzal,életkortól is függ,meg kórházaktól,hogy érzéstelenítéssel,vagy altatásban végzik el.Láttam én mindkét formájáról videókat is.

Megkérdeztem pár fiút,akik ide írtak előtte,mind te is,írjad már le hogy is volt.

Érzéstelenitésnél a makk mögé adták az első szurít,ami ugyan nem fájt,csak kellemetlen volt.Aztán már zsibbadt is,a következőket már nem is éreztem.Adnak a töve felé is .Az égész alsó rész le van takarva ,csak egy lyukon a p*cs van kiemelve .Volt aki előtt kendő volt ,hogy ne lássa mit csinálnak .Olyan is írt.aki végig nézte.

Olyan nem volt aki valami fájdalmat is érzett volna közben .Az utána való fájdalmakat inkább nem részletezném

.A műtét 20-30 perc körűli .Akit altatnak ,az marad még

Akit érzéstelenitenek az műtét után mehet haza .

A doki elmondja hogyan tovább,na ez az amire alig figyel valaki is .Alig várják hogy műtő ajtaját becsukhassák maguk mögött.Nem tudom nálad mennyire súlyos a szűkület,de vannak már egyéb megoldások is .Még nem történt visszafordíthatatlan dolog,lehet változtatni .

Lehet hogy a dokinak ebben van nagy gyakorlata,vagy ez a kényelmesebb neki .

2015. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az injekció fáj, de legalábbis nagyon kellemetlen. Viszont miután hatott semmit nem érzel, szóval olyan az egész, mintha csak simán feküdnél egy ágyban. Én emlékszem, hogy majdnem el is aludtam közben, mert előtte éjszaka alig aludtam az izgalomtól. Nem nagyon tudsz mit csinálni közben, mert a karodat leszíjazzák, talán a lábakat is, erre nem emlékszem pontosan. Hallgathatod a dokik beszélgetését esetleg, ez például engem nagyon megnyugtatott, hogy teljesen hétköznapi témákról diskuráltak ott felettem. Ebből is látszik, hogy teljesen rutinból megy a dolog. Kb fél óra az egész és vége, utána egy órát fekszel, majd átkötöznek és mehetsz is haza.
2015. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Eleve nem mindegy milyen mértékű fitymaszűkületről van szó,és milyen műtétről.

Mert csak súlyos fitymaszűkületnél kell körülmetélni,tehát ha a makk feléig ha merev a péniszed hátra tudod a fitymád húzni akkor el lehet kerülni a metélést.Csak sok orvos egyből metélést hozza elő és sokak nem néznek utána hogy van olyan műtét is amikor a fityma megmenthető.Tehát meg kell mondani vizsgálatkor hogy a metélést szeretnéd elkerülni,csak végső esetben jöhet szóba.


Milyen mértékű a fitymaszűkületed?Milyen műtéted lesz?


A péniszbe szúrják az érzéstelenítőt,az elég kellemetlen érzés,helyi érzéstelenítésben,tehát ébren leszel végzik el.25-30 perces lesz.fél -1,5 óráig lehet még műtét után ott kell lenni majd utána mehetsz is haza.


Gézt,betadin oldatot,kamillát vegyél magadnak.Gézt azért mert az első 2 hétben a seb(függetlenül milyen műtétről van szó)nedvedzhet és akkor ebbe tudod bekötni hogy a boxer,nadrág ne legyen nedves,ne ragadjon oda,kamillát azért mert ha nedvedzik a seb akkor oda fog tapadni a gézhet így ezzel tudod leáztatni azt,és betadint mert ezzel tudod fertőtleníteni és a seb szárítását elősegíteni.


De van aki olyan szerencsés hogy nem kell gézzel bekötni mert nem nedvedzik a seb.A műtétet néha jobb szünidőre időzíteni mert a műtét milyenségétől függően 4-6 hétig tarthat a gyógyulás és az első 2 hét tud kellemetlen lenni.

2015. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!