Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most tényleg el kéne fogadnom...

Most tényleg el kéne fogadnom amilyen vagyok,vagy van más opció is?

Figyelt kérdés

Jelnleg,utálom magam tulajdonságaim nem jók.Kezdem azt hinni,hogy nem találok rá megoldást.Egyszerüen mindent megtettem amit tudtam....de semmi


Ez a tulajdonság mindenben megnehezíti a napjaim.


A tulajdonság nem más mint az,hogy egyszerüen nincs jó testszagom,nem tudok illatos lenni valahogy.Pl ha leizzadok nap végéig büdös vagyok amig le nem fürdök,és hát eléggé izzadós vagyok.Főleg ha valahol vagyok már izzadok stb.


Erre probáltam tényleg mindent,golyós deo-t,spray deo-t,állandóan fürdök ha úgy van napi 2x tusfürdővel,normális étrend,sportolok,mindig új ruha,parfüm,még korházban is voltam kivizsgáláson és semmi.Nem találtak semmilyen betegséget.A vérképben sem.Pedig igényes vagyok......Nincs hónaljkutyám,sehol sincs semmi.


Kiprobáltam már azt is,hogy kimentem a szobámból egy 20 percre és visszajöttem de nem éreztem volna,hogy büdös lennék.Magamon sem érzem.A családból többüket is megkérdeztem de azt mondták hogy nem vagyok büdös.


Mégis a körülöttem lévők fucsán néznek,feszültek stb tipikus.Ezért nem merek ülni idegenek mellé.Félek,hogy kajak büdös vagyok :D


De egy szimpla Pl,hogy értsétek. Buszon ülök,táskám mellettem,és elém áll egy ember (mert ott ugye volt ilyen kapaszkodó),majd rám nézett olyan szemretekintően,furcsán,aztán hirtelen valamitől ideges lett,meg piszkálta az orrát.(Ezt több embernél is észrevettem,hogy megpiszkálja az orrát,vagy köhög),aztán leszállt.Nem olyan barátságosak körülöttem.


De most kérdem én.Kajak büdös lehetek?Nem tudom mitől lehet,ha az vagyok.Mindent megteszek pedig az ellen, hogy szagom legyen.És már rendesen idegesit,hogy mi a baj?Mi lehet?Előre is köszi a válaszokat!



2022. júl. 30. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért furák, mert büdös vagy, hanem mert látják rajtad, hogy Te vagy feszült és lesed a reakcióikat - és ez ragad át rájuk. Szerintem.
2022. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha a család azt mondta, hogy nem vagy büdös, akkor biztosan nem vagy, ők megmondanák.


A dezodort meg a parfümöt én sem szoktam magamon érezni, de nekem is mindig mondják, hogy érzik a parfümöt, pedig nekem fel sem tűnik.


Az emberek meg azért néznek furcsán, meg azért piszkálják az orrukat vagy köhögnek, mert nem tudják mit kezdjenek magukkal. Hidd el, nem miattad csinálják!


Azt tudom még ajánlani, hogy tarts mindig magadnál egy deo-t vagy egy kis üveges parfümöt, amit gyorsan, akár egy mosdóban előkapsz, kettőt magadra fújsz, így biztos lehetsz abban, hogy nem lesz szagod.

2022. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pszichológus, az kell neked

max akkor érdekelne bárkit is aszagod a buszon, ha olyan büdös lennél mint rgy mosdatlan hajléktalan

2022. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ennyi deot parfűmöt magadra kensz, tényleg büdös leszel. de nem úgy ahogy te gondolod. hanem mint rgy csiga, húzod magad után a tömény dezodor/parfüm szagot, amit még percek múlva is érezni


szóval ne ess túlzásba, mert az is zavarhat másokat

2022. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Légyszíves szólj, ha találtál érdemi megoldást a problémára. Sajnos ugyanez a szituáció nálam is. 23/F

(Ahogy elnéztem a kategória kérdéseit, hát vagyunk néhányan)


Szánalmas, hogy a gyógyszertárban kapható Vichy férfi deók sem segítenek.

2022. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!