Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz méretének nincs köze...

A pénisz méretének nincs köze a magassághoz, illetve a test egyéb méreteihez? Miért nincs?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már ezt…


Ez így igaz?


Mert amennyire tudom, hogyha egy férfi potens és a vérellátással nincs probléma, akkor a merev pénisz mérete a barlangos testek méretén múlik…

Ami genetikai adottság.


Namármost, aki alacsony és kicsi, annak általában mindene kicsi, ezt örökölte… Miért pont a pénisze lenne a kivétel?


Aki mondjuk 170 cm magas, annak nem lesz 46-os lába, biztos van ilyen is, de az valami elképesztően ritka dolog… Ezért én azt gondolom, hogy a kisebb férfiaknál hasonlóan ritka lehet a nagy pénisz is. Biztos előfordul, de nagyon ritkán.


Ha valaki 170 cm magas, akkor már egy 43-44es lábmérettel is nagyon furán néz ki, de ilyen még azért előfordul.

De egy 195 centis pasinak meg nem lesz 40-41-42es lába, hanem egy 43mas lábbal is már furán kicsi lábúnak tűnik a saját arányaihoz viszonyítva.


Nagy keze, hosszú ujja is általában a magas embereknek van.


Illetve ez minden testrészre igaz. Ha egy kicsi férfinak nagy orra van, az csak az ő kicsi fején nagy. Egy 2 méteres “kis orrú” férfinak lehet, hogy ugyanakkora van. Csak mások az arányok.


De egy alacsony férfin semmi sem szokott nagy lenni, ha az átlagos méretet eléri egy testrészük, akkor nagynak néz ki.


Miért pont a pénisz lenne a kivétel?



2022. aug. 3. 11:27
 1/9 nemaRendőrség ***** válasza:
82%

187cm vagyok 42es lábbal meg 15ös pénisszel.

Ezt dobta a gép, ezt kell szeretni

2022. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mindent méretarányosan öröklünk.

2. A láb hossza megegyezik az alkarunk hosszával, tehát karunk hosszúsága adja meg a lábunk hosszát, míg a pénisznél nincs ilyen összefüggés.

3. 170 centi vagyok, 43-as lábbal és egész életemben nem kaptam meg azt, hogy furán néz ki.

4. Egy 195 centis pasinál is megeshet, hogy kisebb a lába. Mint említettem az alkarja lehet rövidebb.

5. Általában tényleg a magas embereknek van nagy keze, hosszú ujja, de nem jelenti azt, hogy az kizárt lenne alacsony embereknél is.

6. Nem minden testrészre igaz. Van egy 192 centis osztálytársam, akinél jóval nagyobb a fejem és még hozzá képest is nagyobb az orrom.

7. Lehet valami nagy az alacsony emberen, vagy kicsi a magas emberen. Lehet ez orr, fej, kéz, és akár pénisz is.

A konklúzió az, hogy, ha magas embernek van kicsi pénisze, (már pedig előfordul) akkor ez ugyanúgy előfordulhat fordítva is.

2022. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nincs össze függésben.Genetika.

A népi mondás mondja róla ,kis ember nagy bottal jár.

2022. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen nyilván van köze, mivel az emberi test többnyire méretarányos. Csakhogy a biológiai variabilitás miatt a testmagasságból adódó esetleges eltéréseket nem követi matematikai pontossággal az egyes testrészek mérete. Az egyes testrészek méretét is sok tényező befolyásolja, így pl. a növekedési hormon elsősorban a hosszú csöves csontok méretét befolyásolja. A lágy(abb) testrészeket illetően csak utalok a fülkagyló méretére, ami láthatóan határozott külön öröklésmenetet követ, egyes embereknek kicsi, kerek füle van, míg vannak lapátfülűek is. A fülcimpa alakja (lenőtt vagy nem lenőtt) szintén külön öröklődést mutat. Megfigyelhető, hogy egyeseknél erősen fejlett az ádámcsutka (kannaporc), míg másoknál alig észrevehető.
2022. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
190 centisen nagy láb kis kéz kis pénisz, semmi korreláció sincs a test különböző méretei között.
2022. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én: 170 cm 42 láb és 16 cm

Szerintem semmi összefüggés.

31ffi

2022. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kaje39 ***** válasza:
182 cm, 43 láb, 14/5 cm
2022. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
172cm,42 láb,15.5cm pénisz
2022. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
190cm, 45 láb, 19/4,5cm
2022. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!