Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hererákom?

Lehet hererákom?

Figyelt kérdés
Most nagyon beparaztam ezen a hererak dolgon. Tapogattam a hereim es rajtuk ilyen fura valami van. Mi lehet?

2022. aug. 3. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy fura izé. Ki tudja. Vagy mellékhere. Vagy visszértágulat, vagy akármi.
2022. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha elmennél dokihoz???


Kevesebbet hipochonderkedj!

2022. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Neked is, nekem is és bármelyik férfinak is, - amelyiknek van még bélés a lábközi szatyrában.
2022. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a fura valami? A hererák nagy százalékban a here állományában képződik, nem rajta ilyen fityegő, vagy gombócos izé. Ha az egész heregolyód meg van keményedve, meg van nagyobbodva, ha megnyomod az egészet, eltér a kettő rugalmassága (kicsit alapból is eltér, de nem nagyon), akkor van gáz.
2022. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak a mellékheréket érzed, nem hererák, főleg, ha mindkét heréden megtalálható. Ennek ellenére keress fel egy urológust, aki megvizsgál. Addig úgy sem fogsz megnyugodni. Anno 17 évesen én is így jártam. Megijedtem, bepánikoltam, elmentem az urológiára. Az orvos nem talált semmit a vizsgálatkor, kérte, hogy mutassam meg, mit és hol érzek. Jó fej volt, mert nem röhögött pofán, hanem elmagyarázta, hogy mi is az. Meg is mutatta egy műanyag herén a here felépítését. Utána adott egy mű herezacskót, amiben az egyik herén tumor volt kialakítva. Oda adta, hogy tapogassam meg, mit kell érezni, ha valaki hererákra gyanakszik. Majd végül azt modta, hogy örül, hogy önvizsgálatot tartok, mert fontos dolog és annak is örül, hogy orvoshoz mertem fordulni. Mert inkább jöjjek feleslegesen mint későn.
2022. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!