Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererákot és rendelleneséget...

Hererákot és rendelleneséget kimutatja az UH?

Figyelt kérdés

A jobb herém alján kemény eret tapintok,rendesen egy pontig végig lehet tapintani. Nem göb,hanem egy kis vékony ér,talán. Nem tudom mióta van ott,de rendszeresen járok urológushoz vizsgálatra. Eddig minden rendben volt. Csak akkor érzem ha a herezacskó elernyed,de nehéz kitapintani.

Lehet pszchiésen, de azóta mióta ezt felfedeztem húzó nyomó érzést érzek azon az oldalon, csak mikor ülök. Pontosan nem tudom a herémből ered-e,de a combom lágyékom azon részén van ez az érzés.


Haladó versenyszerűen kondizok,igen magas súlyokkal lábra. Nem tudom ez mennyire befolyásol,de az utóbbi lábedzésem 4 napja volt...



2022. máj. 23. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tapintásos és UH vizsgálatnál gyanús dolgot észlelne az urológus, akkor továbbküldene egyéb vizsgálatokra. Ne aggódj.
2022. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az edzés nem befolyásolja a vizsgálatot, de ha rendszeresen jársz dokihoz, akkor nem gondolnám hogy van aggódni valód.


Ha szedsz bármilyen szteroidot akkor viszont azzal állj le.

2022. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!