Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kompressziós harisnya megéri? ...

Kompressziós harisnya megéri? Elsősorban hölgyek/urak válaszát várom.

Figyelt kérdés

Itt egy link,aki használta már,vagy szeretné,kérem szóljon hozzá,aki értelmeset ír,mindenkit felpontozok! :)


Dagadt combra érdemes használni?

Klinikán ezt ajánlották



#láb #hölgy #klinika #kompressziós harisnya #tapasztalatok,megéri-e+link
2022. aug. 8. 00:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2022. aug. 8. 00:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én még nem használtam de több (nő) ismerősöm hordta már. általában hosszú utazásokra amikor sokat ülnek egy helyben. mindegyikük szerint nagyon sokat számított és abszolút megérte a célra. (korban 30 és 70 év között vannak, szóval elég nagy a skála)
2022. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze, hogy megéri.
2022. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a "dagadt comb"-bal az a célod, hogy majd ettől lefogy, akkor nem, ennek nincs fogyasztó hatása.

Viszont mindenképpen javasolt, ha a keringést akarod javítani. Akár ülőmunka vagy hosszú utazás, akár valamilyen keringési probléma pl. visszér stb., és még a klinikán is ezt ajánlották, akkor feltétlenül vedd meg.


Én kompressziós térdzoknit használok ülőmunka miatt, és nagyon sokat segit, szeretem használni. 42F

2022. aug. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

“ Elsősorban hölgyek/urak válaszát várom.”


Genderfluidok nem válaszolhatnak?

2022. aug. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]


5.Tanácsokat kértem,nem "butaságot",kérlek hagyd abba,ezt a nem tudom micsodát...Amit művelsz....Itt normális emberek vannak,akik segítenek...Ráadásul látod milyen kedvesek,én is az vagyok.

Olvasd el a linket...Elárulom,hogy nagy butaság...


A kérdésedre a válaszom,határozottam NEM...

2022. aug. 8. 08:16
 7/14 anonim válasza:
100%

Persze, nagyon hasznos.

Aki ülő munkát végez mindenkinek kellene hordani szerintem.

2022. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan.
2022. aug. 8. 21:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire kell.

Ha a dagadt combot vékonyítani akarod akkor erre kevésbé alkalmas. Optikailag egy kicsit vékonyít, mert összéb tartja, feszesebb lesz, de csodát nem kell tőle várni.

Ha az elnehezült fáradt lábat akarod hogy energikusabb legyen, arra viszont kiváló.

Ha sportláshoz akarod hordani hogy a vérkeringésed jobb legyen, arra is kiváló.

Ha sokat ülsz, állsz, erre is kiváló, mert segíti a vérkeringést.


Viszont a linken lévő elég gagyinak tűnik. Nincs megadva az sem hogy mekkora a kompressziója. Olyat keress ahol írják hogy hány Hgmm a kompresszió.


Nekem ilyen van, ezek szuper minőségűek, nagyon bevált, de nem könnyű felvenni, meg kell birkózni vele. De miután rajtam van, már szuper érzés ahogy egyben tart, és a szorossága fokozza a vérkeringést. Én hosszú álláshoz, sportoláshoz, futáshoz mindig hordom pasiként is.


[link]

2022. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen utolsó a kedves és részletes hozzászólásodat! :)

Már készül a kompressziós harisnya,csak kérdés,hogy mikor lesz kész.

Rendelni nem mértem...A méretek miatt...

2022. aug. 9. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!