Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekcio és libido elvesztése...

Erekcio és libido elvesztése rövid időn belül?Többi lent..

Figyelt kérdés
Ha nincs ingerles alatt a peniszem egyből elkezd puhulni,illetve elég nehezen kerül izgalmi állapotba vagy pl ha elkezdek smarolni egy csajjal erekcio van elkezdem kívánni és utána elernyed és nehezen akar utána ismét kemény állapotba kerülni.Viszont egy fel kamagratol nem szokott ilyen probléma lenni.Szerintetek hol lehet a probléma?Illetve régebben nem volt ilyen(kb egy éve van nálam ez a szituáció)

2022. aug. 9. 10:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem korábban is gyengébb lehetett az erekciom,mivel volt olyan hogy mire fel akartam húzni az óvszert és már nem volt elég kemény.Lehetséges,hogy ez a magas ösztrogén/prolaktin szint már korábban is fennállt.
2022. aug. 12. 00:18
 12/13 A kérdező kommentje:
Illetve korábban nem volt ilyen gond a merevséggel.Lehetséges hogy pár covid is rá tett,de szerintem ez a erekcio ami most van nem a normális.Illetve hiába most magasak ezek az értetek, ugyan úgy működik mind eddig.(nem változott az erek jó állapota)
2022. aug. 12. 00:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Megoldódott a problémád? Vannak új fejlemények?
2022. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!