Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk szárazság oka?

Makk szárazság oka?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy a sok kipróbált kenőcstől lett ilyen száraz a makkom? Volt gombám. Arra kentem itthon canestent, ami hatott is. De elmentem azért orvoshoz, ő mondta, hogy inkább kenjem mással, adott gombaellenes kenőcsöt ami elvileg fertőtlenitő hatású is, és egy kapszulát. Megszűnt a problémám. Viszont a makkom elég rendesen kiszáradt. Alul kicsit mintha pirosas lenne, inkább rózsaszines. Merev állapotban viszont teljesen normális szine van. Nem fáj, nem viszket. Inkább csak a szárazságot mondanám tünetnek. Lehet, hogy a sok össze-vissza kenőcs miatt lett ilyen? A szappant is elhagytam pár napig, mert tudtommal az is száritja a bőrt. De nem tapasztaltam változást.

2022. aug. 10. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A gombára ható kenőcsök,folyadékok úgy gyógyitanak,hogy kiszáritják a bőr felületét,hogy a gombák elpusztuljanak.A gombák a nyirkos sötét helyet kedvelik.
2022. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!