Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mièrt van vagy mitől van...

Mièrt van vagy mitől van vizelèsi ingerem?

Figyelt kérdés

Terven van az orvos hètfőtől!!


A lènyeg hogy a napokban elkezdtem sokat járkálni WC re, de alig jön valami, kb egy nyomásnyi ès kèsz. A moziból 2 óra alatt 2x mentem ki de mind a 2x nem kellett sokat pisilni..

Ès olyan èrzèsem van mintha tele lennèk, pisilek, ès olyan mintha kiürülnèk teljesen de úgy hogy kb alig jön

A kèrdès lètrejöttènèl azaz jelenleg is kell pisilnem de fèl órával ezelőtt voltam wc-n... Mitől lehet ez?? Mit tegyek, aíg nem megyek be orvoshoz.. mert tervben van de csak jövőhèten


22 èves vagyok


2022. aug. 19. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szuros szagu a vizelet? Faj a pisiles? Lehet holyaghurut ami egy bakterialis fertozes. Szexeltel a megelozo napokban? Ha igen attol lehet. Arra haziorvos tud felirni antibiotikumot.
2022. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek több oka lehet.Alkalmanként nem ürül ki telesen a húgyhólyag.
2022. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyèbkènt normál szaga van, nem szúrós ès nem is fáj, nem szexeltem 3 hónapja.

Inkább megkönnyebbülès. Már eltelt 1 óra ès úgy èrzem mindjárt bew wc-zek

2022. aug. 19. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvass utána az IC nevű betegségnek. Ha úgygondolod rád illik akkor irány az urulógus!
2022. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most velem is ez van. Nő vagyok. Ráadásul a menstruációmmal együtt robbant be. A pisilés fáj és utánna marad az érzés. Illetve sűrűn járok pisilni. Nekem tuti holyaghurut van a dologban. Igyál sok folyadékot,jóval többet mint szoktal,és mikor érzed menj pisilni,így tisztul a vese és a hugyvezetek.
2022. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4 es hát nem tudom. Átolvastam de egyik sem illik rám. Vagy is szo szo. De közelsem annyira vèszes


5. Nálam nem fáj a pisilès, nèha olyan mintha picit viszketne a húgycsövem ès amikor távozik akkor olyan fura èrzès jön rám.

Leginkább akkor èrzem ezt amikor termelődik előváladèk ès az ki akar menni a legvègèn, van egy ilyen kis viszkető èrzès.

Megfogadom a tanácsodat, így teszek! De szerintem elmegyek urológiára.

2022. aug. 20. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Én is unom az ilyen tüneteket.

Menj el orvoshoz!

Élj amilyen egészségesen csak tudsz.

Én inkább a golyót választom,minthogy orvos előtt nemtől függetlenül levetkőzzek.

A vizeletemben nem találtak semmit,mikor alkalmasságin voltam.

Nem is értem.

2022. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!