Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel tudok szexelni?

Fitymaszűkülettel tudok szexelni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Tudsz, de valószínűleg fájdalmas, és eléggé kockázatos, a parafimózis meg nem gyerekjáték.
2022. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Elvileg, talán. Csakhogy nem lesz kivel, mert élvezet nem lesz benne egyik fél részéről sem. Inkább kényszer lesz az egész. Ezt pedig nem nagyon tolerálja a gyengébbik nem.
2022. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de egyrészt lehet fájdalmas is a szex, másrészt ami súlyos, azt meg kell műteni, nem csak a szex miatt, higiéniai okok miatt is! Ami nem súlyos, az viszont tud tágulni rengeteg próbálkozás árán, de ezt időben el kell kezdeni (10-12 éves korban), kifejlett hímvesszőnél a bőr tágulására már nincs nagy esély. Sokan születnek fitymaszűkülettel, én is azzal születtem, addig erőltettem a dolgot, míg tágult annyit a bőr, de szüleim egészségügyisek és ezt el is mondták nekem talán már 6-7 éves koromban, hogy ezt kell erőltetnem minden fürdés után.
2022. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö hsz hez én hozzátenném még azt is, hogy kevésbé fogod érezni a dolgot, mivel a makkod fedve lesz. Pereze ha olyan mértékü a szükületed. Ha pl hétramegy, csak van egy szűkngyűrű akkor még jó lehet, de annak qgyürünek a feszitését érezni fogod. Ha félig hétra megy, akkor van a berepedés kockázat, vagy a paraphomosis amikor hátramegy hirtelen, de a makk mögé szorul. Ilyenkor kb csak az orvos tudja visszahuzni a makkra. Ha pedig olyan a szükmleted, hogy semennyire se megy hátra, magyarán csak egy nsgyon kicsi nyilás van rajta. Na ilyenkor fogsz sokat veszíteni az érzésböl. Ha erre még rájön a gumi akkor még kevésbé, viszont azzal elkerülhetö a berepedés vagy az amit az 1es irt.

Szóval igen, szexelhetsz, de nem lesz olyan mint ha szükület nélkül csinálnád, és a szükületed tipusától függöen vannak kockázatai is, amiket a gumi enyhit, de közben még kevesebbet érzel.

2022. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

3as. Minden fiú fitymaszükülettel születik, ill. össze is van tapadva a fitymája a makkal. Egy egyes orvosok szerint megától megszünik 7-8 éves korra, ha pedig nem akkor ilyen kor kell elkezdeni nyújtani.

Viszont vannak orvosok akik meg már 2-3 éves korban javasolják hogy kezdjék el a szülök "tornáztatni" a gyereküknek. Hogy melyik a jó modszer? Nem tudom.

2022. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sulyosságtól függ, ha sikosítóval hátra tudod húzni mereven, akkor szex közben sem lesz gond, mert ott is van nedv bőven...
2022. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
100%
Tudsz, de fájni fog. Tessék megműttetni.
2022. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2022. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod hany ember sexel így ismerek jó párat nem is faj nekik ez tevhit gumi es kész am azert jo lenne megoldani
2022. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs 3 as,te kevered a fogalmakat.Minden fiú "LETAPADÁSSAL" születik,ami nem azonos a szűkülettel.
2022. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!