Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha régen húzogat...

Mit csináljak ha régen húzogattam a fitymámat és megnyúlt? , mert most kb a makkot takarja és + 1 cm még fölötte és szerintem régen szükületem volt de sikerült felrántanom azt utnána rendesen müködött csak nagy a fitymám?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Inkább legyen nagyobb mint szűk és kicsi. Van benne vmi h hámoztad az uborkát azt felcsúszott a héja.

18/F

2010. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az nem baj,de finoman a húzógatással és ezentúl figyelj rá hogy egészséges legyél,mosd rendesen.
2010. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmit.
2010. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hali!


Először is,... hány éves vagy most?

Aztán...

_ Mit akarnál csinálni? Mik a választási le7őségek az általad leírottakkal kapcsolatban?

_ Egyáltalán... miért érzed problémának azt, hogy kellően kitágult a fitymádban lévő bőrgyűrű?

_ Mikor volt neked fitymaszűkületed? Társult-e hozzá akkor valami? (Pl.: Letapadás, rövid fék... stb.)

_ Fürdés közben vagy mikor húzogattad a fitymádat, milyen rendszerességgel és használtál-e hozzá vmit (pl. vmi kenceficét, esetleg kamillát... stb.) Orvos látta-e akkor?


Üdv: EE

2010. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha zavar a "fitymatúltengés", akkor irány a doki, aztán majd ott tanácsot tudnak adni a kurtításról. Rövidebb másképpen már nem lesz magától.
2010. szept. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok!és kb. 3-4 évesen volt szűkületem azt egy kis idő múlva felrántottam.
2010. szept. 26. 12:13
 7/15 A kérdező kommentje:
ja és nem úgy húzogattam a fitymám hogy fel és a makkom kint van,hanem kifele még kis koromban,és megnyúlt.csak nemtudom hogy ez zavaró lehet szex közben hogy nagy a fitymám.
2010. szept. 26. 12:17
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Hali ismét!



Hátha így, nemtomhányéves korodban... (Mennyi az az "egy kis idő múlva"?) ...felrántottad, és csak így ösztönösen, akkor véleményem szerint elég kreatív vagy, ha magad találtad ezt ki... :-) Bár a gyerekek általában elég kreatívak abban a korban, és szeretnek játszani vele, sz'al annyira nem is meglepetés. Az orvosok am. is olyan 4-7 éves kor között javasolják főleg megoldani a FSzleti és letapadásos problémák megoldását, mert akkor a legrugalmasabb a fityma, ez tart kb. úgy 10-12 éves korig (amíg az illető le nem serdül. Bár van akinek ez a rugalmasság akár felnőttkorára is megmarad6, csak nem annyira látványosan, mint gyerekként.


Mindenesetre jó ötletet adtál, csak az a gáz, hogy lenne, aki hasonló problémával küszködik 12 évesen, még nem serdül, azonban elég jelentős fitymatúltengése van a szűkület előtt... vajon nála hogyan működne és mit eredményezne ez, amit leírtál!?... o.O _ (Az ő szempontjából nézve hasznosak le7nek a tapasztalataid, ha egy kicsit részletesebben is írnál róla, mert akkor le7 továbbadnám neki, ő uis el van keseredve, miután tisztáztuk, hogy beszűkült neki, mert nem húzogatta...)


AKKOR:

A1.) _ Az akkori szűkületedhez társult-e akkor valami? (Pl.: Letapadás, rövid fék... stb.)

A2.) _ Milyen rendszerességgel húzogattad előre a fitymádat? Mennyi idő volt kb., amíg így kitágult, és használtál-e hozzá vmit (pl. vmi kenceficét, esetleg kamillát... stb.)?

A3.) _ Nem gyulladt be akkor a bőrgyűrű? Nem fájt közben, csípett, égetett,... stb.?

A4.) _ Orvos látta-e valaha? Ha igen, mikor és mit javasolt?

A5.) _ De most tényleg magadtól csináltad ezt, vagy megmutatta valaki és azért kezdted el emígyen nyújtani?


MOST:

(Mindegyik kérdésre a válaszokat petyhüdt, félmerev és merev állapotban értsd, úgy is add, ha válaszolsz, előre is köszönettel...! :-) )

M1.)_ Ez lex a legostobább kérdés, de a fitymaeloszlás-feszítés szempontjából le7 némi jelentősége...: Milyen hosszú ill. vastag (kerület) a hímvessződ?

M2.) _ Milyen testalkatú vagy most? Testmagasság/testsúly?

M3a.) _ Kb. mekkora a makk végétől kifelé számított előrecsüngő fitymarész (ha úgy tetszik...: "bojt") alapállapotban (hogy nem nyúlsz hozzá) ill. kinyújtva? (mm/cm)

___M3b.) _ A bojt vége mennyire kanyarodik bele a fityma belsejébe? Amikor hátrahúzod a fitymád az alapállapotból, nem tűnik olyannak húzás közben, mintha hegek ill. apró kis hosszúkás, függőleges vágások lennének rajta?

M4.) _ Mennyire látszik ki a makkod, ill. mászik vissza rá a fityma?

M5.) _ A fitymád bőre mennyire vaskos, vastag? Mennyire tornyosul fel a tövében, ha hátrahúzod?


6.) _ A fékeddel minden rendben volt/van? Nem volt rövid?

7.) _ A makkodat ugye most szinte mindig fedi a fityma. Nem érzed azt érzékenyebbnek a kelleténél? Esetleg fájónak, csípőnek, égőnek, bizsergőnék, vagy a kelleténél túlzottan "csikisnek"? (A makkérzékenységben szenvedőktől eddig "így" hallottam ezeket a jelzőket az érzésről, amint hátrahúzzák a fitymájukat és hozzáér vmi más a makkjukhoz.)


8.) Jelenleg van barátnőd, esetleg alakulóban van egy kapcsolat?

9.) A fitymád hosszúsága hogyan érint téged, azon kívül, hogy zavar? Mit érzel miatta, ill. mik a félelmeid, ha vannak? Meg tudod fogalmazni őket?

10.) Emiatt te befelé fordulóbb, ha úgy tetszik zárkózottabb lettél? Emiatt te szégyenled magad belsőleg ill. mások előtt?

11.) Szüleid tudják, hogy emiatt dilemmázol? Van akivel erről az általad problémának vélt dologról beszél7sz? (Barátok pl., családtag, rokon,... bárki... stb.?) Esetleg vki más már látta a fitymádat és véleményezte?



========

Kicsit sok a kérdés jól tudom, vannak közöttük indiszkrétebbek is, de úgy glom, inkább tegyük fel, ha már te is feltetted ezt a kérdést. Döntsd el, ideje-e tisztázni őket! Ha igen, akkor MINDEGYIKRE válaszolsz. Ha a válaszadást esetleg nem szeretnéd nyilvánosan felvállalni, -- mert előfordul az ilyen, -- akkor, ha úgy érzed, >>PRIVIben is elküld7ed, ekkor azonban linkeld be a kérdésedet is, mivel a rendszer automatikusan nem azonosítja a KÉRDÉST, ahonnan a választ címezték.


Még vmi, ami sztem nagyon fontos!

Addig ne zavartasd magad, amíg nincs miért, ill. nem bizonyosodott be, hogy van miért zavartatnod, szégyellned magad! Egyelőre nem tűnik így vészesnek a szitu... :-)

FEL A FEJJEL! ;-)


Üdv: EE

2010. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
sok kérdésed van látom mindenre nem fogok válaszolni csak amit fontosnak tartok.Először is olyan 5-6 évesen rántottam fel viz alatt mindennap egy kicsit később feljött.olyan 7 éves koromba asszem,még nincs csajom szoval parázok mit szol kb az 1 cm fitymához,ja és akkor 1 cm amikor ernyedt állapotba van,merevbe nemtom pár mm 2-3.
2010. szept. 26. 18:25
 10/15 A kérdező kommentje:
súlyomról meg annyi 83-4 kg vagyok,edzek(gyúrok)átlagos vagyok.nemi szervem kb 14-15 cm állva,ernyedtbe 7-8cm ja és nem tudom szerinted forduljak ezzel orvoshoz vagy ne.Állítólag felnőtt korba a fityma előrébb jön szóval nem tudom mit csináljak.
2010. szept. 26. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!