Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha régen húzogat...

Mit csináljak ha régen húzogattam a fitymámat és megnyúlt? , mert most kb a makkot takarja és + 1 cm még fölötte és szerintem régen szükületem volt de sikerült felrántanom azt utnána rendesen müködött csak nagy a fitymám?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Bizonyos szempontból mindegyik kérdésem egyformán fontos. Az már más kérdés, hogy ebből te mit látsz fontosnak... (Nna, ez a hülyeség itt... aki nem ismeri a megoldást, és segítséget kér az akarja eldönteni, mi a fontos!? = Ez biza túlzott büszkeségnek tűnik inkább... o.O

)

Egy a tapasztalat, SOSEM AZ LÁTJA A lényegtelennek tűnő dolgok LÉNYEGE'T, AKI a BAJBAJUTOTT, HANEM A SEGÍTŐ.

Vagy, ha egy ágon kapaszkodsz egy szakadékban, akkor is ki akarod válogatni azokat az eszközöket, amikkel kihúzatod magad?? <<:-S


Az összes kérdésemre adott válaszaid adják meg azt az egyfajta összképet az egészről, amire szükség lenne, de így, hogy válogatsz... o.O Vagy az orvosnál is szanálni akarsz a kérdések közül, csak mert te nem látod értelmét megválaszolni? Elég csak a Dr [H]OUSE-ba is belenézned, sokszor a leglényegtelenebbnek tűnő dolgokból derülnek ki a legfontosabb infók, sz'al azt javaslom,... szánj rá egy kevés időt, és fuss neki még1x a válaszoknak. Azért is számoztam be, tördeltem szét őket ennyire, hogy neked könnyebb legyen. :-)


A másik furcsaság...: Néhány indiszkrét kérdésemre pl. pont válaszoltál. A többire -- ami viszonylag nem annyira indiszkrét, -- azokra meg nem.

Ha a doki felír neked többféle gyógyszert, de a keserűeket nem veszed be, mert nem látod értelmét, akkor HOGY AKARSZ MEGGYÓGYULNI??? |:-SSS _ Le7, hogy pont a keserűekben van az a hatóanyag, ami a többi gyógyszerrel (kérdésemmel) kölcsönhatásba lépve meggyógyít téged! :-o

Le7, hogy ismerem a megoldást a dilemmádra, de bocsesz,... ennyiből én nem fogom törni magam, hogy kiderítsem neked a megoldást, mert nem adod meg a megfelelő mennyiségű információkat ahhoz, hogy rávezethesselek a megoldásra. >:-I 8 _ Te pedig -- ha valóban parázol -- még jó sokáig rágni fogod magad azon, hogy hagytál elmenni egy segítséget, éés emellett nem mond6od el magadról, hogy MINDENT megtettél a megoldás érdekében, így csak szenvedni fox. (Ez a tény az esetek többségében -- azoknak, akiket valóban zavar a probléma -- később komoly lelkifurdalást okoz. Ez a saját tapasztalatom.)


Ha megoldást akarsz vmire, fel kell adnod a makacsságodat, és el kell tudnod fogadni, hogy a megoldás felé vezető úton NEM TE IRÁNYÍTASZ, hanem az, aki ismeri vagy feltételez7ően ismer7i azt. Ha te irányítanál, az megfelelne az alábbi szólásban foglaltaknak, miszerint: "Vak vezet világtalant." A betegségeket meg a problémákat sem vagy képes sajnos irányítani, de ha útkereszteződéshez érkezel,... akkor tudsz csak döntéshelyzetbe kerülni. De ha nincs segítséged, iránymutatód, hogyan akarsz dönteni?



Sz'al érted a lényeget:

>> Ha te akarsz feltételeket szabni az orvosnak, az nem fog meggyógyítani... <<



========

Nah gyere, előzzük meg a lelkiismeret-furdalásodat! :-)


Előszöris ... higgadj le! :-o

Aztán... Fuss neki még1x a kérdéseimnek és beszámozásnak megfelelően válaszolj! Ne siess a válaszadással. Csak nyugodtan! :-o _ Okés? ;-)

Addig az előző válaszaidat sajnos figyelmen kívül kell hagynom! (<:-T


Üdv: EE

2010. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
okés ha tudsz nekem adni egy e-mail címet akkor le irom kérdésröl kérdésre mert itt komentbe amig irom a választ addig elfelejtem mi a kérdés.de megprobálom ide leirni.
2010. szept. 27. 16:26
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szeret egy csaj majd,akkor nem csak a péniszed fogja érdekelni,persze ha szerelemről és nem puszta sexről beszélünk.

Előbb meg akar ismerni és majd később akar együtt lenni veled,nem fogja érdekelni,hogy milyen hosszú a fitymád,nem gáz a dolog.

2010. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Én ezt úgy szoktam csinálni, hogy a kérdéses szövegrész üzenőmezőbe illesztése után egyenként válaszolgatok a kérdésekre, majd a legelején beillesztett részleteket törlöm. Ezt követően a válaszomat máris elküldöm.

A módszeredet egyébként hasznosnak tartom: Ha mesélsz róla részletesebben, a válaszaid alapján a véleményemet javaslataimat én is elmondom! :-)


Ha már tőlem email-címet kértél, lent a válaszaim alján az időkód alatt ott a linkje a kérésednek: A >>PRIVI, bátorkodj ráklikkelni! Üzenetedet a rendszer kapásból hozzám küldi... :-D

Sztem ismerek vkit, akin ez a módszer segít7ne, szegény kölyök a műtétjére várakozik, lelkileg őt a hír egy kicsit megviselte, talán meg le7ne még próbálni, megmenteni így a fitymáját, amíg még megle7...



No... addigis ne parázz! Nyugodj meg! :-)

Gondold át az eddig leírtakat, írj, s FEL A FEJJEL! ;-)


Üdv: EE

2010. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

gyereknek csak annyit tudok tanácsolni hogy víz alatt amikor fürdik próbálja húzogatni mindig egyre kicsit erösebben,mossa meg szappannal közbe˙(hátha jobban csúszik)

és kizárólag víz alatt szóval ne tusoljon hanem fürödjön és meleg vizbe mert akkor megpuhul a bőr.

2010. okt. 3. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!