Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafék műtét előtti...

A fitymafék műtét előtti helyi érzéstelenítőtű mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Srácok fáj annyira mint amikor foghúzás előtt kapsz szurit a szádba? Meddig megy be a tű? A bőrfelszinig csak, vagy alá? Kb hány mm? Akik már átestek a beavatkozáson, kérem ők válaszoljanak, Köszönöm a válaszokat előre!

2022. aug. 28. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Hány éves vagy? Tudtommal ezt elég kiskorban végzik
2022. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első nem kellemes, a többit már nem érzed.
2022. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nem a kortól függ. 2. Válaszoló köszi a választ. Nem tudom eldönteni hogy a hagyományos úton legyen vagy lézeresen.. biztosan kaptál már innyekciót az innyedbe az jobban fáj? (Gondolom nem):)
2022. aug. 29. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár hónappal ezelőtt volt a műtét. 20 évesen.

A szuri az nem kimondottan fáj, inkább kellemetlen érzés.

A lézeres műtétet választottam, szépen végig vágták vele aztán kieső öltésekkel össze varrták.

Egyik se fájt, csak furcsa érzés volt.

Gondolj arra hogy túl kell esned rajta, és utána jobb lesz.

Én nem bántam meg, végre normálisan hátra tudom húzni a fitymát feszülés nélkül.

2022. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha lézeres műtéted volt miért kellett varrni és az innyekció?
2022. aug. 29. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
kibirhato a fajdalom, nem faj annyira mint pl egy foghuzas. Ne nezz oda amikor eloszor beszurjak. Aztan a tobbit mar nem is erzed. Mindenkeppen megeri megcsinalni a beavatkozast, nekem utana jobb lett mint ujkoraban. Vegre tokeletesen mukodik a fityesz. Ja es amugy 25 evesen oldottak meg.
2022. aug. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lehet kellemes...
2022. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De lézeresen szuri sem kell elvileg de valaki azt írta igen, na mindegy majd meglátom melyik, köszi
2022. szept. 5. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!