Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbáció közben, száraz...

Maszturbáció közben, száraz lessz a makkom mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
De ha vizbe rakom és utána kezdem el a produkciót akkor semmi gond.
2010. szept. 24. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyald meg.
2010. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
síkosító? lehet még jobban is élveznéd tőle. egy próbát megér.
2010. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy lányt, hogy segítsen...
2010. szept. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De sok értelmes válaszoló van itt....

Kérdező, te körülmetélt vagy? Az előbőr igazából azért van, hogy megfelelő nedvesen tartsa a makkot, hogy az ne repedjen.

Én körülmetélt vagyok, így nekem ugyanez a problémám és tényleg, víz kell (ha van) vagy esetleg krém, de nem mindig van kéznél krém se... meg hát most őszintén... ez nevetséges...


Előbőr kell, ami fed rendesen és akkor nincs gond

2010. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok metélt, épp ez a bajom, amikor használom a micsodát akkor száraz lessz
2010. szept. 28. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Az furcsa, akkor... ha megvan az előbőr, akkor nem lehetne száraz...elvileg. Teljesen ki van száradva? Metélt péniszek szoktak repedezésig száradni
2010. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dredd Bíró válasza:
Ha nincs krém vagy olaj vagy síkosító kéznél, akkor köpj rá annyiszor ahányszor kiszárad. Először lehet fura lesz, de idővel megszokod, ráadásul a nők is benyálazzák , amikor szopnak majd, tehát jobb ha megszokod!:)))
2021. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!