Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lézeres körülmetéles?

Lézeres körülmetéles?

Figyelt kérdés

Lézeres körülmetélesre tervezek menni, mit kell tudnom róla? Miben jobb mint a sima vagy miben rosszabb? Ha jól tudom itt nincsenek varratok.


Egészségügyi okból kell megtennem.



2022. szept. 3. 03:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalt emberektől akik bp csinálták nyugodtan irhatnak orvost is :)
2022. szept. 3. 03:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szike helyett lézerrel vágnak, a nagyobb ereket nem kell utána külön elégetni vérzés csillapítási célból. Emiatt talán kicsit gyorsabban lesz kész a műtét, de tulajdonképpen nincsen különbség.
2022. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
dr. fekete!
2022. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam lézeres fékműtéttel kapcsolatban hogy mégis van szuri meg varrás, nem értem én sem valaki leírhatná akinek volt..
2022. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több mint tíz éve hogy megcsinálták, már akkor is lézerrel dolgozott az orvos. A különbség összesen annyi, hogy lézerrel vág az orvos, ahogy fentebb is írták. Az érzéstelenítés (szuri) és varrás ugyanúgy működik, csak jóval kevesebb a vérzés, mert rögtön zárja a vérereket. A doki megmutatta, hogy szinte semennyi vér nem keletkezett a műtét során.
2022. szept. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A lézerrel nem lenne semmi baj, bár szerintem a szikés is ugyanolyan jó. Az ereket elektrokauterrel megsütik mindkét esetben. Ami fontos, hogy a doki vágja feszesre és varrjon szépen, utána már csak a sebkezelésen múlik a végeredmény, amit életed végéig nézheted.
2022. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ma estem át rajta 12 felé aki tervezi az nyugodtan írjon priviben leirom a jelenlegi tapasztalataimat.
2022. szept. 9. 22:17
 8/8 Csupasz makk ***** válasza:
Dr. Feketéhez ne menyj, mert nagyon rondán dolgozik és túl lazán metél. A korulmeteles.hu oldalt ajánlom, ott fent van több mint 200 beszámoló az orvos nevével. Sok beszámolóhoz kép is fel van töltve, így láthatod, hogy melyik orvos milyen munkát végzett.
2022. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!