Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet lézeres körülmetélés? Nagyon sürgős.

Figyelt kérdés

Nagyon sürgősen szeretnék körülmetélést kizárólag lézerrel. Sajnos nem találtam sehol se ilyet. Valaki tudna segíteni?

Arscmedicet találtam. Voltam is ott. De ilyen bunkó, arrogáns doktor úrat még nem láttam... Senkinek se javaslom. Kidobott pénz volt.


2018. szept. 28. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fura, nekem több száz találatot ad a Google.
2018. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Miért ennyire sürgős, miért körülmetélés és miért lézeres?

(Varratokat akkor is kapni fogsz, az, hogy lézeres ne tévesszen meg!)

2018. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ars medicában melyik dokinál voltál?
2018. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Csak magánklinikákon van ilyen.

A Tb.csak a szíkével végzettet támogatja .

A lézeres megoldás is kidobott pénz .

2018. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Fekete Ferenc magánrendelőjében lézerrel dolgozik, én is nála végeztettem a műtétet augusztusban. Bátran ajánlom!
2018. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Fekete amúgy is elég körülmetélésmániás, jobb helyet senki nem tud ma elképzelni hová dobja a pénzét, ha a fitymáját is el akarja dobni, pláne eszetlenül, sietősen. :D
2018. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Ja ha nem olyan súlyos a fitymaszűkületed akkor ne nagyon vagdostad meg magad.Inkább menj el magán urológushoz,akár többhöz is és kérd ki a véleményüket és törekedj ha nem muszáj ne csonkítsanak meg.A fityma ne hiába nőtt oda.
2018. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

- 1. kommentelő: Be tudnál nekem linkelni ami kimondottan lézeres? :) Örülök, ha neked több 100 adott ki. Megköszönöm, ha egy kettőt belinkelsz.


- 2. kommentelő: Igen tudom, hogy kapni fogok varratokat. Elvileg minimális vérzéssel megy végbe és csak egy újabb technológia, pontosabb... Ez még is csak egy életbe vágó döntés. A másik, ha valami nem tetszik, akkor tudok panaszt tenni... Bár nem tudom mennyit ér. :D 2 dokinál voltam mindkettő körülmetélést mondott. Véleményem szerint is az kell már nekem... Októberre lenne már egy időpontom nem lézeresre, azért sürgős.


-3. kommentelő: 1 doktor van. Honlapon fent van. Dr. Kovács Gábor. Alig bírtam megállni, hogy ne jelezzem a vezetőségnek a helyzetet. Az egész folyamat minősíthetetlen. Nem akartam kifizetni... Fáradt voltam stb., így nem érdekelt ez a része, csakhogy menjek onnan a szemét helyről. A szolgáltatás egy 0, pénzre megy a játék semmi másra és a bunkó viselkedésre, dúrván kezelt vizsgálatra. Legalábbis az urológiára ez az igazság. De úgy gondolom aki ilyet felvesz és munkáltat az egy szinten klinikát minősíti.

Ezt azért írom le, hogy másnak ne kelljen ezt tapasztalnia.


4. kommentelő: Köszönöm! Rajtad végeztek már ezt a műtétet?


5. kommentelő: Köszönöm a tanácsot!


6. kommentelő: Köszönöm a tanácsot! :) Azért nem eszetlenűl sietősen.:D


7. kommentelő: Köszönöm a válaszodat. 2 dokinál voltam mindkettő körülmetélést mondott. Véleményem szerint is az kell már nekem... Rajtad végeztek már műtétet?

2018. szept. 30. 16:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy az urológián hányan vannak én ugyanis más miatt mentem, de velem nagyon rendes volt az ottani doki és jó munkát is végzett.

(Ezért érdeklődtem)

#3 voltam

2018. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 How ***** válasza:
76%
Én is Dr. Fekete Ferencet a Mr.clinic klinikán tudom ajánlani, lézerrel dolgozik, szavam nem lehet a munkájára.
2018. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!