Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek volt fitymaszűkület...

Akinek volt fitymaszűkület miatti műtéte, mennyi idő múlva kaptatok időpontot, milyen hosszú volt a procedúra?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rutinműtét, szóval pár nap vagy hét alatt beírhatnak a műtéti rendbe a komolyabb beavatkozások után.
2022. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kórházi műtők elfoglaltságától függ.Meg van e orvosi teám ,mert nem 1 orvos csinálja .Aztán lehet,ezt a műtétet halasztani is,még közvetlen a műtét előtt is,ha súlyosabb beteget kell azonnal műteni .
2022. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn kértem pénteken már műtenek.
2022. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
>>3 Ennek örülök, én tegnap voltam a miskolci megyei kórházban, elővizsgálatra is csak Januárra kaptam volna időpontot :D Viszont emiatt úgy döntöttem, hogy magánhoz megyek, oda kaptam már jövő hétre szerencsére, kiválasztottam egy napot ami nekem jó és megyek is még csak vizsgálatra egyelőre, aztán meg műtétet tolom.
2022. szept. 9. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is magánban mentem, ma túl is estem rajta. Én lézeres körülmetélésre mentem ha érdekel a jelenlegi tapasztalatom nyugodtan írj privátban :)
2022. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!