Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhat konstans folyamatos...

Mi okozhat konstans folyamatos égő érzést a pénisz makkján?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál vele. Felírt kencét de alapvetően nem változott semmi. Feladtam. Időnként veszettül ég. Aztán abbamarad. Ami segített az az illatmentes mosószer + egy kupaknyi hypo általában. De nem tudom hogy a mosószertől van-e, lehet ekcema, lehet gomba, lehet a maszturbalastol kidorzsolodes, lehet a tusfurdo, lehet elrakosodott bor. Nemi betegseg. Fogalmam sincs. Keruleti szakorvos nem sokat segitett. Olyan az egesz mintha valami morbid kabaré lenne nem is szakrendelo eskuszom. Maganorvoshoz rohangaljak?

Van valami megoldas erre?

Evek ota fennall mar. Enyhe kipirosodas idonkent azon a reszen ahol a bor hozzaer ego erzes es neha apro alig kiveheto pottyozodes szeruseg.

Probaltam hintoport is. Probaltam hypoba aztatni. Utobbi ketto talan segitett de a hypo megfelelo vizes aranyat nem tudom eltalalni ezert nem merem alkalmazni ezt a modszert. A hintoporozas minden nap meg szinten eleg erdekes es szarazsagot okozhat.

Van mas is aki ettol szenved, szenvedett? Szenved? Mi a jo fene ez?


2022. szept. 6. 01:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ami tippem van vagy a mososzer, tusfurdo, vagy a mosogepben van valamilyen bakterium. Vagy ez valami nemi betegseg, visszatero gomba, bakterium, rak is lehet vagy kidorzsolodes. Fogalmam sincs ez tul sok tenyezo a szakrendeloben meg ugy mondjak meg mi lehet hogy 2 meterrol raneznek kb. Az orvos azt mondta h ellugosodas probaltam intim tisztitot is. Nem oldotta 100% ban meg. Aki meg azt mondja teszteltessek nemi betegsegre aids szifilisz gonorrhea szures van ami ingyenes asszem a tobbit meg vagy nem csinaljak meg vagy nagyon sokat kell erte fizetni. Belefaradtam. Meg a sok zsirosbodonbe amit felirogattak. Attol is csak rosszabb lett.
2022. szept. 6. 01:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Candida
2022. szept. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki azt, hogy az alsógatyád mikor kimosod nem használsz a végén öblítőt, hanem alaposan átöblited sima tiszta vízzel. Fürdéshez pedig probálj ki ilyen minden mentes tusfürdőt. A DM nek van saját márkája, Alverde a neve, van belöle minden mentes ultra szenzitív nevű tusfürdő. De árulnak a rossmanba is ilyet, csak ott más a neve mert az meg a rossmann saját márkája.

Nekem börgyogyász mondta ezt, amikor ekcéma miatt voltam nála.

Amit neten olvastam még az az, hogya körömvirág krém is jó tud lenni bizonyos börnyavajákra, de az én bahomra speciel nem volt valami hatásos, de egy probát megérhet.

A hypot én hagynám, nem intim területre találták ki.

Ne add fel, azért mert egy doki amit mondott nem segitett másik még mondhat jót, perdze tudom a magán doki drága, de a te érdeked. Persze a mostani árak mellett megértem ha nem nagyon fér bele.

2022. szept. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!