Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék átvágáson átesettek:...

Fitymafék átvágáson átesettek: mennyire fájdalmas és jobb-e utána a szex?

Figyelt kérdés

Nem vagyok extrém eset, de tini koromban javasolta egyszer a doki, hogy lehet, hogy érdemes lenne odafigyelnem rá. Gondoltam, megcsináltatnám, de nem tudom, érdemes-e.

Nem fáj, nem vérzik vagy ilyesmi, egyszerűen csak úgy érzem, lehetne egy kicsivel hosszabb.



2022. szept. 6. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akartam kérdezni, de hát megelőztél :d Engem is az érdekelne, hogy megéri-e ez a műtét, mik a kockázatai.
2022. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne én is most készülök rávenni magam:)
2022. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

A műtét teljesen fájdalom mentes.Az aszt követő pár nap már nem annyira.

Lesz otthoni után gondozás is .Itt nincs mit vesziteni,ez nem olyan ,mint 1 körbe metélés .Igazából az a tökéletes műtét,ha az egészet eltávolíják.

A fék nem gumiból van,hogy nyulladni tudjon.Átvágás után még a probléma maradhat.

2022. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Olyan sok ember írja hogy nem nyúlik ezért az átvágás nem segít.. tisztában vagy vele 3. hogy elvágják hogy visszavarrják kb 2 centivel lejjebb, ez azt jelenti hogy nem kell nyújtani mert egyszerűen hosszabb lesz.. fhuu okoska.. és igen kevésbé igényel tisztogatást ha körülmetélnek, de nem egészséges, mert ez egy csonkítás, a körülmetélést azért csinálják sokan hogy ne kelljen mosni.. igénytelen emberek gratulálok..visszatérve a kérdező kérdésére tehát a szex más lesz valamiben??
2022. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es te magadtól vagy ennyire debil, vagy segít valaki? Esetleg nekifutásból sikerült?

Ahogy írod: átvágják, majd lejjebb visszavarrják - tehát nem magától nyúlik, hanem mesterségesen belevágnak, kvázi kihajtják a vágás során keletkezett új "húrt", és azt rögzítik vissza. Ez nem nyúlás.


Én nem átvágással oldottam meg, hanem alávarrással magamnak. Ez addig volt kellemetlen, amíg átszúrtam, majd pár nap múlva meg is oldódott a probléma. Közben nem volt fájdalmas se a merevedés, és még a maszti is ment.

Szexet semmiben nem befolyásolja.

2022. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanezt írtam 5-ös hogy nem nyúlik és nem is kell neki mert átvágják.. nagyon buta vagy..főleg ha magadat szúrogatod meg varrogatod..
2022. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!