Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire utalhat ez? Mostanában...

Mire utalhat ez? Mostanában egyre többet nyomódik a mellkasom, és néha be-be nyílalik. A heves szívdobogás állandó!

Figyelt kérdés

Fiatalnak gondolom ezt hogy szívbetegség lehet? Ezért kérdem hogy van e valakinek ezzel tapasztalata?

Este alig tudok elaludni úgy nyomódik a mellkasom aztán megijedek el kezd remegni a kezem a lábam , be nyílalik a mellkasom stb

Hevesen ver a szívem is 100-110 et üt!

Meg semmi erőm nincs a napi teendőimhez.

22/F


2022. szept. 6. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet szívbetegség.
2022. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt ilyen, és nem tudom miért volt. Én azt hittem, a mellemmel van valami, mert nő vagyok. Emiatt sokszor idegeskedtem, és azért dobogott jobban a szívem stb. nekem is. A fájdalom végül elmúlt magától pár hét után.
2022. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség. De ezt csak alapos kardiológiai kivizsgálás után lehet kimondani.
2022. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen kardiológiára beíratkoztam! Az jutott eszembe közbe!

2 hét múlva lesz időpontom, mivan akkor ha épp addigra elmúlnak a tünetek! Kimutassa akkor is a szívbetegséget?

Tünetmentesen is kimutassa hogy gond van a szível?

2022. szept. 6. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, kimutassa.
2022. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ki, nem a tünet a betegség.
2022. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült mi okozta ezt?
2023. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak!

Igen azóta voltam vizsgálatokon, azt mondta az orvos szív felvételek és ultrahangok után hogy a szívem egészséges, ez mind idegi alapon lehet pánik betegség is okozhatja! Kevés testmozgás eredménye lehetett! Azóta fokozom az aktivitásom és nyugtató gyógyszert szedek és igy stabilizálódott! Sőt.... Meg is a szűnt!

2023. febr. 9. 14:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy rendbe jöttél. Ugyan ilyen gondjaim vannak már hónapok óta, nekem eddig nem sok minden műkődött, de a kivizsgálások alapján kutyabaja az én szívemnek is.
2023. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen most lehet pajzsmirigy betegség oka is a heves pulzus, de ugye nem ez csak a gond , mellkas szorítást meg pajzsmirigy betegség nem igazán szokot okozni!

Meg hogy ez állandó! Nem olyan mint az infarktus hogy percek alatt kiderül, ez folyamatosan szorít és szorít és diszkomfort érzést nyújt, ez mind pszichés tünetek,de időskorban lehet köze az érelmeszesedéshez az eldugult ereknek stb.

2023. febr. 9. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!