Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

20 éves srác vagyok, érzékeny a makkom amikor hozzáérek és ezért fáj. Mi lehet a baj?

2008. jan. 3. 00:27  Privát üzenet  

A válaszok

Mindig fáj? vagy megerőltetted? sok szex vagy maszti? vagy erően megdörzsölted törölközővel?

Ha fáj, mindenképp menj el dokihoz,nehogy fertőzés legyen. A sikosító segíthet a dolgon...

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. jan. 3. 15:34 Privát üzenet

Nem lehet, hogy valami kulso gombas betegseget kaptal el?

Csatlakozom az elottem szolohoz: menj el dokihoz!

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. márc. 16. 03:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi ideig kell szoktatnom a makkom, hogy ne legyen kellemetlen mikor hozzáérek?
Miért fáj ha hozzáérek a péniszemhez?
Miért van az, hogyha a zacskómhoz hozzáérek, kis "vezeték" szerű dolgok vannak benne, ha nagyon kicsit meg is nyomom, az meg már nagyon fáj. (? )
A herezacskóm bal oldali bőrfelület alatt találtam egy csomót pár hete. Ma a másik oldalon is előjött egy ugyan ilyen. Ha hozzáérek kellemetlen szúró érzést érzek. Mi lehet ez?...
A herezacskóm alatti bőrfelületen észrevettem 2 csomót pár napja. Ha hozzáérek szúró érzést érzek. Mi lehet ez? Nagyon félek.
Az ágyékomnál egy bogyószem nagyságú duzzadás van, ha hozzáérek, és kicsit erősebben megnyomom érzem, de nem fáj, mi lehet ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!