Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit és mennyire szőrtelenítetek?

Mit és mennyire szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés

Lábfej, láb, intim terület, fenék, felsőtest, hát, hónalj, kar.

Ezek közül melyiket szőrteleníted és mennyire? Nem tanácsot kérek, csak érdekel, ki hogy csinálja. (Nem, nem verem rá...)



2022. szept. 22. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem?
2022. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Nőként számomra taszító tud lenni a nagyon erős szőrzet férfiakon, persze, ha valakinek eleve olyan, akkor kínszenvedés szokott lenni egy szőrtelenítés, így ha nem akar,teljesen megértem és jó esetben mások is.


Ha viszont szeretnél, akkor javaslom legalább nyáron a hónaljnak a trimmelését (teljesen is borotválhatod), mert annyira be tud izzadni, hogy látványban és szagban sem feltétlen kellemes.


Lábról teljesen felesleges leszedni férfiként szerintem, természetellenesnek hat. Intim területeket fazonra nyírni, trimmelni bőven elég, a csupasz szintén természetellenesnek hat. A dzsungel viszont praktikusnak sem mondható, mert orális szexben akadályozó tényező, ami mindkét nemre igaz (persze, aki nem él így nemi életet, annak mindegy).


Télen mi nők is sokszor lazára vesszük a szőrtelenítést, normális férfiak-nők ebből nem csinálnak ügyet egy párkapcsolatban sem. :) Az a fő, hogy a saját kinézeteddel elégedett legyél.


Én magamon sem viselem el a szőrt, úgyhogy hetente 1x mindent leborotválok nőként. Néha 2 hétig hagyom, de akkor vagy nagyon elfoglalt vagyok a téli időszakban, vagy beteg. Nyáron hetente 2x mindent leszedek borotvával, mert fehér a bőröm és minden szőröm fekete, kínosan érint a dolog.


Epilálás/gyanta/lézer nálam nem játszik, mert túl durvának tartom ezeket és a fájdalmat is rosszul viselem sajnos.

2022. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nyaktól lefelé mindent, intimet és feneket is. Egyedül herezacskót nem.


29/F

2022. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi, gyantázásról van szó, ezt kihagytam.


29/F

2022. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Nyaktól felfelé mindent gyantázok, még a plafont is.


78/F

2022. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hónalj, farok felett és golyó. Ezeket rövidítem, de soha sem csupaszra.

30F

2022. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Én az utóbbi években hajnyíroval, nullásra nyírtam a hónaljaim ill. az intim területet. A zacsit, meg a szerszám tövét plusz a fenekem bororváltam.

Amúgy minden más természetes volt. Viszont 2 hete kiváncsiságból, illetve amiatt mert már némely szörszál brutál hosszú volt a karomon, nellkaso on meg a lábamon, nyaktól lefele leturtam mindent nullás géppel.

Fura most de nem rossz. Vicces mert közben meg meghagytam kicsit fazonra igazítva a szakállam. 😀 Úgymond áttelepedett a szőrzet 😆

2022. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában mindent borotválok magamon, régebben epiláltam is, meg gyantáztattam is.

Láb, kar, intim, fenék, has, hónalj, mellkas, arc mindig teljesen csupasz.

2022. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

10


Már megérte akkor feljönnöm ide :))

2022. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Sehol semmit. Bundás maci rulez.
2022. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!