Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom miért ilyen a párom...

Nem tudom miért ilyen a párom farka, így szeretkezhetunk gumi nélkül? Es akkor ez azt jelentené hogy hüvely gombám van?

Figyelt kérdés
Kedden lefekudtem a barátommal, de elsőnek gumi nélkül csináltuk egy ideig, majd vett fel ra 2 napra mondta nekem hogy viszket/piros a pénisze teteje... Szed rá antibiotikumot mondtam neki kenje be Canestennel vagy inkább ne tegye mar azt sem tudom,de en nem hiszem hogy tolem kapta volna el mert én nem érzek semmit se,nem viszket nem piros nem faj, a folyasommal is minden rendben van sot mindennel is.
2022. szept. 23. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

"Szed rá antibiotikumot "


Akkor volt orvosnál és ő azt írta fel neki? A párokat együtt kell kezelni, nem jó az az orvos, ha nem hívott be téged is.

Egy jó urológust keressetek.

PH-indikátorral fogja megnézni a hüvelyváladék PH-ját. Egyébként magad is megnézheted, ha veszel valahol vizes oldatokhoz való PH-indikátort, ez egy papírcsík vagy papírtekercs.


Gombára nem adnak antibiotikumot, csak bakteriális fertőzésre.

2022. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Csak úgy nem szed az ember antibiotikumot, szóval csak tudja, mi a baja.

A Canesten meg gombás fertőzésre való, amire nem jó az antibiotikum.


A leírtak alapján inkább sehogy se szexeljetek.

2022. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhúzta a gumit, akkor allergiás is lehet a latexra. Vagy csak szimplán kidörzsölte. A gomba mellett ezek az opciók vannak még
2022. szept. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

" gumi nélkül csináltuk egy ideig, majd vett fel ra 2 napra mondta nekem hogy viszket/piros a pénisze teteje. "

Így kell, gumi nélkül szexelni és aztán kell felvenni a gumit .

🙈😅🤣😱

2022. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen problémákra bőrgyógyász kell,és nem urológus.
2022. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!