Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Staphylococcus aureus fityma...

Staphylococcus aureus fityma valadékban? Okozhat ez hüvely gyulladást?

Figyelt kérdés

A férjemnek volt vizelet és fityma valadek vizsgálata, mert nekem folyamatosan visszatérő hüvely gondjaim vannak, vagy gomba, vagy bakteriális vagunozis.

Ez a baci okozhat nekem gondot ott lent?

Mást nem találtak nála, csak ezt.

Köszi a válaszokat előre is.


2018. márc. 14. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Még olyat sehol sem olvastam,vagy hallottam,hogy a fitymának váladéka lenne .A nőknél a csiklónak is van váladéka,mert akkor akár annak is lehetne .
2018. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászóló! Akkor idézem jó? Csak hogy tudd, van olyan hogy fityma váladék! Most neked lehet nincs, vagy azért mert egy tapasztalatlan nő vagy, vagy azért mert egy idióta vagy és nem ismered a saját farkadat sem!

(,,A napi tisztálkodás során rendkívül fontos a hímvesszőnek a fityma hátrahúzásával történő alapos megmosása, hiszen a makk és a fityma között fehér, faggyúszerű váladék (szmegma) termelődik, amely - felhalmozódása esetén - gyulladás forrása is lehet.”)

2018. márc. 14. 18:57
 3/4 A kérdező kommentje:

A válaszoddal nem engem, sokkal inkább magad égetted le!

Mikor lett a gyakori kérdéseken ennyi idióta?

2018. márc. 14. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne ess már neki ember! Válaszolt egy általad feltett kérdésre. Te ordítod le a másikat egyből , nézzél inkább te magadba :D uh
2018. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!