Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk felhuzzátok a bőrt...

Fiúk felhuzzátok a bőrt éjszakára?

Figyelt kérdés
Nekem kiskoromba mindig fel kellett huznom a bört napközben is. Anyum mondta éjjelre is kell sokszor. Nektek volt ilyen? Kellett nektek is fel húzni csutkára???

2022. szept. 30. 20:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Hány évig kellett ezt gyakorolnod?
2022. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Általánosba végig de már megszoktam. Este fel huzom mielőtt alszok
2022. okt. 1. 15:45
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Oké, értem, hogy általánosban végig csinálnod kellett, de mikorra lett jobb, hány év után érezted úgy, hogy már csak kicsit feszes és nem szorít annyira, amikor hátra húzod a bőrt? És csak lankadtan lett jobb a helyzet vagy mereven is hátra tudod húzni?
2022. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor lett jobb.Sokszor fájt régebben este elalvás elött amikor felállt mer nagyon feszített.Most lassan hátra tudom huzni teljesen akkor is amikor áll felfele! Sokszor feszit még de nem annyira mint rég
2022. okt. 1. 16:10
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát így érthetőbb.

Nekem nyilván nem volt, csak időnként fürdésnél tisztítás céljából.

2022. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Kádban este mindig felfelé állt amikor fürödtem és nagyon feszített de muszáj volt olyankor is meg mosnom.Az sokszor fájt!! Néha csak egy kicsi kellett volna hogy tulhuzzam de nem mertem mer azt hittem szét fog repedni akkor. De aztán meg tudtam ott is mosni rendesen ahol a fehéres rész volt
2022. okt. 1. 17:01
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi ideje csinálod ezt? Mennyi vagy most?
2022. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Par éve
2022. okt. 1. 17:15
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Van logika abban amit csinálsz, viszont ugy tűnik nem teljesen hatákony, ha még mindíg szük egy kicsit. Bár így belegondolva ha szük volt és közben nőtt a szerszám, márpedig az évek alatt nőtt akkor hiába nyult a bör a szükület valamilyen szinten megmaradt.

Lehet fura kérdés, de masztizni hogy szoktál? Hátrahúzod közben? Nekem anno elég szük volt, de mi el én mindig hátrahúztam közben egy idö után a masztizás miatt (gondolom) kinyúlt úgy hogy semennyire sem feszít már, sőt inkább elég laza lett.

2022. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
84%
Kerdezo szerintem mutasd meg egy urologusnak. Tapasztalatbol mondom, par perc alatt megoldja sok ev gondjat, nem kell huzgalni, fesziteni stb. Oszinten. Ne szegyelld.
2022. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!